خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

شاقول

شاقول یا پاندول به انگلیسی Pendulum یا Plumb Bob جسمی مخروطی شکل از جنس فلز یا سنگ است، که به قسمت انتهایی آن ریسمان یا زنجیری آویزان می کنند و به صورت عمود بر زمین قرار می گیرد. استفاده از پاندول در بنایی یا کشف آب های زیر زمینی شهرت و سابقه زیادی دارد، ولی در علوم ماوراء الطبیعه سابقه ای طولانی تر، اما نه به آن معروفیت، برای آن در نظر گرفته شده است. با کمی ذوق و علاقه و صرف زمان میتوان از این وسیله ساده اطلاعات بسیار زیادی کسب کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه کار با شاقول گنج یابی می توانید این مقاله از سایت را مطالعه کنید.

شاقول 09014444903
شاقول
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

شاقول چیست؟

شاقول یا پاندول ابزاری است که می تواند ما را به سوی بخش الهام گر وجودمان راهنمایی کند و پاسخ سؤالات ما را بدهد. بسیاری از سیستم‌ها و روش‌های پیشگویی از جمله ستاره بینی, تاروت و آچینگ و… مراسم و تشریفاتی هستند که به انسان ها کمک می‌کنند تا فرد بتواند به سوی قدرت‌های درونی و روحی خویش هدایت شود یا بر آن‌ها تمرکز نماید. برخی از این روش‌ها دارای فلسفه پیچیده و مشکل هستند ولی برای آنکه با تکیه به دریافت‌های خارجی و احساسی خویش به انجام ارتباط و دریافت پاسخ دست پیدا کنید, نیازی به مطالعه و درک این اصول و مفاهیم ندارید.

بسیاری از کسانی که به علوم پوشیده و انواع دریافت‌های خارجی عشق می ورزند، این انتظار را دارند که افرادی که از این دانش‌ها و تکنیک‌ها اطلاعاتی دارند، خلاصه و نتیجه تمرین‌ها و دریافت‌های خویش را به صورت چند جمله مختصر و مفید در اختیار آنان بگذارند. موقعی که صادقانه به آن‌ها گفته می شود برای رسیدن به این مدارج بالا باید قبلا در هیپنوتیزم، خودهیپنوتیزم، مدیتیشن، یوگا، پاراسایکولوژی، تاروت و روش های کاربردی مانند استفاده از کریستال‌ها، دستنویسی اتوماتیک و… اطلاعات داشته بلکه تسلط پیدا کنند، این مطالب را مانع تراشی می پندارند.

علوم پوشیده یک مساله اجتماعی و گروهی نیست، بلکه یک ذوق فردی است و همانطور که هر فرد می‌تواند در خلوت خانه به نقاشی، آموزش موسیقی، گفتن شعر و… بپردازد می‌تواند در رشته‌های پاراسایکولوژی، مدیتیشن، یوگا، مراقبه، خودهیپنوتیزم و… هم به مطالعه و تمرین مشغول باشد. برای کسانی که به مطالعه و تجربه در تمرکز بر روی گوی کریستال یا پاراسایکولوژی هم می پردازند، این کارها با معنا و مفید خواهند بود.

 

شاقول 09014444903
شاقول
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

انواع شاقول یا پندولوم

انواع شاقول و پندولوم که مورد استفاده و متداول است شامل موارد زیر است:

 

شاقول آهنی یا فلز

شاقول جیوه ای که از آن برای کارهای بنایی، معماری و ساختمانی، تراز کردن و پیدا کردن مرکز ثقل و زاویه عمود استفاده می‌شود.

 

پاندول یا شاقول برنجی

نوعی از پندولوم دارای مخزن جیوه که از آن اکثرا برای اکتشافات زیر زمینی و حفاری ماننده کشف و احداث چاه آب، پیدا کردن فلزات و گنج یابی استفاده می‌شود.

 

شاقول سنگی

شاقول سنگی یا پندولوم کریستال که از جنس سنگ‌های طبیعی قیمتی یا نیمه قیمتی ساخته شده و از آن در تشخیص بیماری و هاله درمانی، ارتباط با ناخودآگاه و آگاهی برتر و چاکرا درمانی استفاده می‌شود. البته نوعی دیگر از شاقول سنگی هم وجود دارد که از آن هم برای کارهای بنایی و معماری استفاده میشود ولی جنس آن سنگ معمولی است و از کریستال یا سایر سنگ‌های قیمتی نیست.

 

 

 

طرز کار شاقول و روش استفاده از پاندول ذهنی

شاقول طلایاب روشی برای ارتباط با ذهن ناخودآگاه و حقیقت درون هست. و جالب اینجاست از طریق ابن سینا به علوم روانشناسی جدید راه یافته است. احتمالا ابن سینا هم از علوم قدیمی تر با آن آشنا شده بود.

مغز انسان شبيه يک سرو مكانيزم (كامپيوتر زنده) است. با اين تفاوت كه اين سرو مكانيزم، زنده است و قابليت برنامه ريزی آن از طريق احساسات ما انجام مي گيرد. هر سرو مكانيزمی اطلاعاتی را در درون خود ذخيره مي كند و در موقع نياز از اين اطلاعات استفاده می نمايد.

هر عملی كه ما انجام دهيم یا اطلاعاتی که به هر روشی دریافت میکنیم با تمام جزئيات در قسمتی از مغزمان ذخيره مي شود. ضبط اطلاعات در كامپيوتر تنها با استفاده از اعداد صفر و يك است. اما اطلاعات در ذهن ما با تمام جزئيات، رنگ، بو، مزه، احساس، خوب، بد، ترس، نگرانی، لذت، شادی و… ذخيره مي شود. ميزان اين اطلاعات بسيار زياد است.

 

شاقول 09014444903
شاقول
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

مشخصات شاقول گنج یاب عبارتند از:

 •  کاربرد: برای تنظیم دقیق ریل های دقیق, برای عمود بودن سطوح مختلف و …
 • سایز: متوسط
 •  قابل استفاده در پتروشیمی ها, صنایع نفت و گاز, ساختمانی و آسانسور
 • قابل نصب در انواع دیوارهای گچی, سیمانی, چوبی و…
 • جنس: برنج
 • از شاقول برای تنظیم دقیق ریل های آسانسور,  عمود بودن سطوح مختلف و … مورد استفاده قرار می گیرد.
 • دقت بالای 0.02
 • مگنت قوی استفاده شده در سطوح فلزی
 • سوزن خلاص کن دار
 • قابل استفاده در پتروشیمی ها, صنایع نفت و گاز, ساختمانی و آسانسور
 • وزن : 400 گرم
 • طراحی ارگونومیک و منحصر به فرد
 • ابعاد : 400x100x50 میلیمتر
 • دارای آهن ربای قوی سوزن خلاص کن

 

کاربرد شاقول طلایاب در گنج یابی و دفینه یابی

شاقول جسمی مخروطی شکل است که به انتهای یک ریسمان آویزان شده است. این وسیله در تراز بندی ها و سنجش عمود بودن سطوح بسیار پرکاربرد است. برای استفاده از این وسیله باید آن را از بلندی مثلا ابتدای بنا آویزان کرد و تا جایی باشد که به انتها برسد. برای این کار باید ریسمان از دیوار مقداری فاصله داشته باشد.

این وسیله ی کاربردی با اینکه تجهیزات خاصی ندارد و به نسبت دیگر ابزارها قیمت بالایی ندارد، اما بسیار کاربردی است و جزو لوازمی است که در ساختمان استفاده می شود. پس از اینکه شاغل از بالا متصل شد متنظر می مانیم که از تاب خوردن بایستد و ثابت در جای خودش قرار بگیرد و محل آن را در پایین علامت می زنیم. شاقول ها جنس های مختلفی دارند مانند: شاقول سنگی، فلزی و …

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

 تمام دستگاه های شرکت آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی آموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

خرید فلزیاب 09014444903

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات@zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها:

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناسان جهت خرید فلزیاب، فروش فلزیاب و آموزش فلزیاب

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر و ارتقا دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

پینترست

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما