خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

قیمت دستگاه گنج یاب تصویری

قیمت دستگاه گنج یاب تصویری

 

قیمت دستگاه گنج یاب تصویری
قیمت دستگاه گنج یاب تصویری

 

 

قیمت دستگاه فلزیاب تصویری: فلزیاب تصویری در دسته فلزیاب‌هایی قرار می‌گیرد. که با تعیین نوع تنظیمات در مدار اصلی فلزیاب تصویری و برنامه نرم‌افزار فلزیاب تصویری عمل. تفکیک طلا یا انواع فلزات از دیگر منابع و مواد معدنی، سنگ‌ها یا کانی‌های دارای. وضعیت مشابه هدف اصلی یا طلا را تشخیص داده. و بصورت لکه رنگ منظم و نامنظم در کنار انواع لکه رنگ مجزا آشکار نماید. ؛ و این عمل در فلزیاب تصویری کاربرد داشته یا بدست می‌آید. که آن Metal detector برای تشخیص و عملکرد فلزات یا طلا از طریق فرکانس عمل می‌نماید.

زیرا فرکانس طلا یا فرکانس فلزات شکل گرفته از انرژی درونی طلا یا فلزات می‌باشد. که وابسته به مولکول درونی طلا یا فلزات است و وجود میدان الکتریکی در کنار مغناطیس موج الکترومغناطیس را شکل داده. که ازآن فرکانس طلا یا فرکانس فلزات پدید می‌آید. که برای فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات تفکیک و تشخیص (EDIT) یا (VDI DISC) و سطح. و حجم ترشهولد (THRESHOLD) یا تارگت‌‌ایکس (TARGET X) قابل تشخیص می نماید.

 

 

 

قیمت دستگاه گنج یاب تصویری
قیمت دستگاه گنج یاب تصویری

 

 

دستگاه فلزیاب  (لکه رنگ)

فلزیاب  با لکه رنگ‌های متفاوت می‌تواند وضعیت هدف را در اسکن مشخص نماید. و رنگ اسکن فلزیاب تصویری که به‌صورت رنگ پس زمینه و رنگ لکه‌رنگ می‌باشد. از تفاوت وضعیت صحنه کار می‌باشد و شرایط تشخیص طلا یا فلزات با لکه‌رنگ‌های متفاوت مربوط .به فلزیاب تصویری فرکانسی با تفکیک عدد (VDI) در ادیت (EDIT) و ترشهولد (THRESHOLD) سطح و حجم می‌باشد. که این اجازه را به وضعیت مدار فلزیاب فرکانسی می‌دهد.

که بتواند انواع امواج الکترو‌مغناطیس از دیگر منابع را طبق انرژی فرکانس طلا یا فلز تعیین شده. را جداگانه تشخیص داده و مشخص نماید و به همین دلیل در این‌گونه فلزیاب تصویری لکه‌رنگ‌ها می‌تواند. برای یک فلز یا طلا متفاوت باشد ، چون خود را با شرایط صحنه کار و وضعیت هدف یا طلا سازگار نموده تا طلا یا هدف مورد نظر را در دید. خود قرار داده و این اثر تغییر یا تفاوت رنگ لکه‌رنگ بیشتر برای این پدید می‌آید. که این نوع فلزیاب تصویری فرکانسی عوامل ایجاد کننده اثر منابع و مواد‌معدنی. یا ذرات مزاحم را در تفکیک از دید فلزیاب تصویری حرفه ای فرکانسی خارج نموده. ولی انرژی فرکانس طلا یا فلز را تشخیص داده و هدف یا طلا را بصورت لکه‌رنگ .منظم به‌خصوص در صحنه کار اصلی مشخص می‌نماید.

 

 

 

قیمت دستگاه گنج یاب تصویری
قیمت دستگاه گنج یاب تصویری

 

 

 

دستگاه فلزیاب  پر قدرت

فلزیاب : زمانی می‌تواند فلزیاب پرقدرت تصویری باشد. که قدرت تشخیص اهداف و منابع و مواد‌معدنی را با لکه‌رنگ‌های متفاوت. در صحنه کار داشته باشد و فلزیاب پرقدرت تصویری می‌تواند. از نوع فلزیاب تصویری با برنامه تفکیک رنگ (COL PRO) باشد، زیرا در فلزیاب‌ها که دارای تنظیمات تفکیک (DISCRIMINATION) با عدد (VDI) می‌باشد.

می‌تواند نوع هدف را با لکه‌رنگ به‌همراه عدد (VDI) مربوط به همان هدف آشکار نماید. فلزیاب پرقدرت تصویری می‌تواند هر نوع تغییر در اطراف خود را بر‌روی صفحه نمایش‌گر فلزیاب ، طلا یاب یا گنج‌یاب آشکار نماید. در فلزیاب ، طلا یاب یا گنج یاب عبارت عددی یا تصویر عددی منظور تغییراتی است. که بر روی صفحه نمایشگر متناسب با تغییرات حاصله در سیستم فلزیاب تصویری، گنج یاب تصویری یا طلا یاب تصویری مربوط به سخت‌افزار سیستم عددی یا تصویری منتقل می‌گردد. و این انتقال به صورت لکه‌رنگ یا عدد در برنامه نرم‌افزار صفحه نمایش‌گر آشکار می‌گرد.

 

 

 

قیمت دستگاه گنج یاب تصویری
قیمت دستگاه گنج یاب تصویری

 

 

قیمت دستگاه فلزیاب تصویری از ما بخواهید

دستگاه فلزیاب تصویری : بهترین فلزیاب تصویری و طلا یاب را از ما بخواهید.در بخش قبلی توضیح دادیم که تبلیغاتی که مدعی هستند. دستگاه انها از راه دور می تواند نسبت به جستجوی فلزات اقدام نماید. عملا تبلیغاتی کذب و دروغین می باشند.این مورد را به شدت می توان تکذیب نمود. همانطور که اشاره کردیم نحوه عملکرد این نوع دستگاه های گنج یاب بر اساس ایجاد خاصیت مغناطیسی است.

که در جلوی دستگاه فلزیاب تصویری حرفه ای ایجاد شده. و حتما باید برای شناسایی مناطق مختلف جلوی دستگاه را به نقطه مورد نظر نزدیک کنیم. تا اگر فلزی در زیر خاک است در حوزه مغناطیسی فوق قرار گرفته و بتواند. دستگاه طلایاب به ما الارم دهد.برخی در تبلیغات خود پا را فراتر نهاده و عنوان می کنند. که طلایاب تصویری با قدرت تشخیص از راه دور. ابتدا بهتر است شما نحوه عملکرد دستگاه ها را بدانید. تا در مورد تبلیغاتی که می شود بتوانید با علم بیشتری به اظهار نظر و شاید خرید نهایی اقدام نمایید.

 

 

درس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan    

 

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب مهندس کیان پور : ۰۹۱۲۲۳۰۲۲۱۵

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :09014444903

گنج یابی

 فلزیاب های برتر دنیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما