خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

فلزیاب کرج

دستگاه فلزیاب یکی از دستگاه هایی است که در گنج یابی و کشف معادن مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه برای تشخیص و شناسایی فلزات مختلف در زمین استفاده می شود. با توجه به اینکه فلزات به عنوان یکی از منابع مهم درآمدزایی در حوزه معادن شناخته شده اند، دستگاه فلزیاب در کشف این منابع بسیار مفید واقع می شود. در این مقاله به بررسی دقیق ترین اطلاعاتی که در مورد دستگاه فلزیاب و کاربرد آن در گنج یابی وجود دارد، پرداخته خواهد شد.

این دستگاه دارای یک آنتن است که موج های الکترومغناطیسی را از خود به بیرون ارسال می کند و سپس با استفاده از سنسورهایی که در دستگاه وجود دارند، این موج ها را تشخیص می دهد. هنگامی که موج های الکترومغناطیسی در معرض یک فلز قرار می گیرند، این فلز موجود در زیر زمین باعث ایجاد یک اختلاف در میدان الکترومغناطیسی می شود. دستگاه فلزیاب با تشخیص این تغییرات در میدان الکترومغناطیسی، می تواند فلزات موجود در زیر زمین را تشخیص دهد. برای خرید فلزیاب، فلزیاب کرج و اطلاع از قیمت انواع فلزیاب با شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید.

 

خرید فلزیاب 09014444903
فلزیاب کرج
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

اجزای دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب از چند قسمت تشکیل شده است که هرکدام از این قسمت ها نقش مهمی در عملکرد دستگاه دارند. این قسمت ها عبارتند از:

  1. آنتن: آنتن دستگاه فلزیاب موج های الکترومغناطیسی را از خود به بیرون ارسال می کند. طول آنتن برای هر دستگاه متفاوت است و به عمقی که فلزات در زیر زمین قرار دارند، بستگی دارد.
  2. سنسورها: سنسورهای دستگاه فلزیاب برای تشخیص تغییرات در میدان الکترومغناطیسی به کار می روند. این سنسورها می توانند تغییرات در فرکانس و قدرت موج های الکترومغناطیسی را تشخیص دهند.
  3. واحد کنترل: واحد کنترل دستگاه فلزیاب مسئول مدیریت عملکرد دستگاه است. این واحد برای بررسی و نمایش اطلاعات دریافتی از سنسورها و آنتن به کار می رود. همچنین، این واحد می تواند تنظیماتی مانند حساسیت دستگاه و عمق جستجو را تنظیم کند.
  4. باتری: باتری دستگاه فلزیاب برای تامین نیازهای برقی دستگاه به کار می رود. باتری های استفاده شده در این دستگاه ها معمولاً لیتیوم یونی یا نیکل کادمیومی هستند.

 

مشاوره خرید و فروش فلزیاب 09014444903

 

کاربرد دستگاه فلزیاب در گنج یابی

استفاده از دستگاه فلزیاب در گنج یابی و کشف معادن بسیار مفید است. با توجه به اینکه فلزات به صورت طبیعی در زمین وجود دارند، دستگاه فلزیاب می تواند به عنوان یکی از ابزارهای مهم در کشف این منابع مورد استفاده قرار گیرد. در زمین هایی که به دلیل شرایط زمینی و جغرافیایی، کار برای کشف معادن دشوار است، دستگاه می تواند به عنوان یک راهکار مفید واقع شود.

در این روش، ابتدا دستگاه فلزیاب روی سطح زمین قرار می گیرد و به دنبال تغییرات در میدان الکترومغناطیسی است. با توجه به تغییرات در میدان الکترومغناطیسی، دستگاه می تواند فلزات موجود در زیر زمین را تشخیص دهد و اطلاعات مربوط به آن را نمایش دهد. با استفاده از این اطلاعات، می توان به دنبال کشف معدن و گنج ها در زیر زمین بود.

 

خرید فلزیاب 09014444903
فلزیاب کرج
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

خرید فلزیاب

فلزیاب یکی از دستگاه های مهم در گنج یابی و کشف معادن است. با توجه به اینکه فلزات به عنوان یکی از منابع مهم درآمدزایی در حوزه معادن شناخته شده اند، دستگاه فلزیاب در کشف این منابع بسیار مفید واقع می شود. استفاده از فلزیاب در کشف معادن و گنج ها می تواند به عنوان یک راهکار مفید در کاهش هزینه ها و زمان مورد نیاز برای کشف معادن و گنج ها در زیر زمین مورد استفاده قرار گیرد. برای خرید فلزیاب شما کاربران گرامی می توانید با شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید.

 

خرید فلزیاب 09014444903
فلزیاب کرج
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

قیمت فلزیاب و عوامل تاثیرگذار بر روی دستگاه فلزیاب

اصولا قیمت فلزیاب متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. سطح تکنولوژی در دستگاه، نوع فلزیاب (عمومی یا حرفه ای) و نوع و کیفیت قطعات مورد استفاده نیز بر روی قیمت دستگاه تاثیرگذارند. برخی از این عوامل عبارتند از:

  • قدرت و دقت دستگاه: دستگاه هایی با قدرت و دقت بالاتر معمولاً هزینه بیشتری دارند.
  • نوع فناوری استفاده شده: دستگاه های فلزیاب مختلف از فناوری های مختلف استفاده می کنند.
  • عمق جستجو: دستگاه هایی با قابلیت جستجو در عمق های بیشتر معمولاً گرانتر هستند.
  • سایز دستگاه: دستگاه های بزرگتر معمولاً هزینه بیشتری دارند.
  • شرکت سازنده: قیمت دستگاه ها ممکن است بسته به شرکت سازنده متفاوت باشد.

 

خرید فلزیاب 09014444903 جهت مشاوره با مشاوران مجرب شرکت آسیا مدرن با ما در تماس باشید. 09014444903

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

نوین فلزیاب

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب،خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب 

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

زرشناسان

پینترست

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما