خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

فلزیاب مقاومت سنج فیتزجرالد

فلزیاب مقاومت سنج فیتزجرالد Mother Load دستگاهی است که برای جستجوی فلزات از تغییره مقادیر سیگنال ارسالی سنسور استفاده می نماید، هنگامی که فلز در مرحله شناسایی است، مدار LC سیگنال تغییر می کند .که سیگنال برگشتی تشخیص داده شده و به سنسور فرمان می دهد و با تغییر در مقادیر سیگنال دستگاه نوع فلز را تشخیص می دهد و واکنش نشان می دهد. خروجی این دستگاه بر مبنای کسری از جریان الکتریسیته بر مبنای میلی آمپر برای جستجو خواهد بود.

 

فلزیاب مقاومت سنج فیتزجرالد
فلزیاب مقاومت سنج فیتزجرالد
09014444903

 

ویژگی های ردیاب شعاع زن Treasure Trailblazer

هنگامی که یک سیگنال فرکانس پایین قوی از طریق کاوشگر دستگاه به زمین منتقل می شود. موج مورد استفاده از فرکانس پایین ویژه ای برخوردار است که مسافت های زیادی را در زمین طی می کند. مسیر سیگنال با کمترین مقاومت را از زیر زمین عبور می کند. جستجوی فلزات گرانبها برای ردیاب فیتزجرالد از طریق تغییر فرکانس سیگنال انجام می شود. اگر فلز یا هدف بسیار رسانا در مسیر سیگنال قرار داشته باشد ، وقتی این اتفاق می افتد نشانگر و چراغ دستگاه روشن می شود. که اندازه و مقدار سیگنال برگشتی در کنترل پنل بلازر نشان داده خواهد شد. ردیاب فیتزجرالد برای پوشش 5 کیلومتر مربع ، تا عمق 70 متر کاربرد دارد و انداره و شکل هدف جستجو را مشخص می کند. با کمک این فناوری گنج ها ، رگه های طلا ، و غارها را میتوان یافت و آنچه دستگاه های قدیمی نتوانستند بیابند میتوان پیدا کرد.

 

مشخصات فنی ردیاب Treasure Trailblazer شامل موارد زیر می باشد :

  • مجهز به پردازنده و سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS)
  • نمایش طول و عرض جغرافیایی ارتفاع و زمان
  • نشانگر باتری
  • صفحه ال ای دی با روشنایی زیاد و خواندن زیر نور خورشید
  • کنترل پنل آسان
  • کلید لمسی
  • تنظیم LRL برای تصحیح هدف یابی
  • فیلتر حذف و جلوگیری از خطا

 

فلزیاب مقاومت سنج فیتزجرالد
فلزیاب مقاومت سنج فیتزجرالد
09014444903

 

جستجوی مجدد :

در بسیاری از موارد ، دستگاه هایی با فناوری قدیمی، ذخایر زیادی از طلا یا نقره را از دست دادند. بسیاری از گنجینه ها به همین دلیل ازدست رفته اند. اکنون به این مکان ها برگردید و با دستگاه Fitzgerald Treasure Trailblazer که ابزاری اثبات شده مبتنی بر فناوری امروز است، مشغول جستجو شوید.

محدوده عمق بیشتر :

این شبیه به یک آشکارساز فلزی استاندارد است ، در حالی که اگر از فلزیاب ساده استفاده کنید شما به اندازه کویل جستجو محدود می شوید و عمق و پوشش منطقه بسیار کمی برخلاف سیستم مقاومت سنج در اختیار شماست با Fitzgerald Treasure Trailblazer سیگنالی ارسال می شود تا به دنبال اهداف به عمق 200 پا باشید. مقدار زمان صرفه جویی و زمینی را که می توانید پوشش دهید تصور کنید. عملکرد این دستگاه به کمک زمینه های تابش الکترون آزاد است.

قدرت شناسایی اشیا مدفون :

این دستگاه با شناسایی این موارد نیز که در زیر خاک مدفون بودند با موفقیت بسیارعمل کرده است مهندسان تحت هدایت ما ، با استفاده از سیستم مقاومت القایی، از روشی در استفاده از امواج الکترونیکی ویژه ای که زمین را جستجو می کند و مقاومت برگشتی موج را اندازه گیری می کنند ، استفاده می کنند. این شبیه به یک آشکارساز فلزی استاندارد است ، در حالی که اگر از فلزیاب ساده استفاده کنید شما به اندازه کویل جستجو محدود می شوید ،و عمق و پوشش منطقه بسیار کمی برخلاف سیستم مقاومت سنج در اختیار شماست. با سیگنالی ارسال می شود تا به دنبال اهداف به عمق 130 پا باشید.

صرفه جویی در زمان :

مقدار زمان صرفه جویی و زمینی را که می توانید پوشش دهید تصور کنید. مفهومی که در آن ایجاد شده است ، استفاده از FERF ، یا زمینه های تابش الکترون آزاد است. تمام فلزات گرانبها دفن شده به دلیل باران اسیدی ، برف و سایر مواد شیمیایی دچار زوال جزئی می شوند. هنگامی که اسید و پرتوهای فوق العاده زیاد با فلزات تماس می گیرند ، یک میدان تابش الکترونی آزاد ایجاد می شود. وقتی جسمی فلزی در عمق خاک پنهان است. هنگامی که MLL یک موج حامل سیگنال را به داخل زمین می فرستد و سیگنال پراکنده می شود. میدان تابش اطراف فلز گرانبها را پیدا می کند و به طور خودکار با آن تنظیم می شود. بازگشت سیگنال را بین نقاط مختلف را با پروب های زمینی اندازه گیری می کند.

 

فلزیاب مقاومت سنج فیتزجرالد
فلزیاب مقاومت سنج فیتزجرالد
09014444903

 

قیمت ردیاب فیتزجرالد

ردیاب فیتزجرالد از یک باتری  قابل شارژ 12 ولت تغذیه می کند و باتری و سیستم شارژ آن در دستگاه تعبیه شده است. سیگنال موج  بین میله های زمین با قدرت اندازه گیری در چند جهت مختلف ارسال می شود. این امر باعث می شود که در زیرزمین اهداف احتمالی قابل بازیابی باشد اگر کنتور و نشانگر دستگاه مقاومت کمی را نشان دهد ، احتمالاً دستگاه مقادیر بزرگی از فلز را کشف کرده است. ردیاب فیتزجرالد علاوه بر طلا و آهن برای قلع نیز کاربرد دارد. برای خرید فلزیاب و نیز خرید گنج یاب می توانید با شرکت آسیامدرن در ارتباط باشید. شرکت آسیامدرن با 20 سال سابقه کار در زمینه خرید و فروش گنج یاب در تهران مستقر هستند. همچنین می توانید جهت مشاوره برای خرید فلزیاب و ارتقا گنج یاب با مشاوران مجرب این شرکت در تماس باشید.

 

مقالات مرتبط : اسکنر فلزیاب اوولوشنفلزیاب t1دستگاه فلزیاب t5 فلزیاب t6فلزیاب گوفایند 20فلزیاب گوفایند 40فلزیاب گوفایند 60

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

نوین فلزیاب

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan    

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب 

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

زرشناسان

پینترست

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما