خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

فلزیاب ایمیجر ۲۵۰۰۰

یکی از پیشرفته ترین دستگاه های تصویری موجود در بازار فلزیاب ایمیجر ۲۵۰۰۰ است، که در این دستگاه از بهترین سنسورها با قدرت تفکیک بسیار بالا را دارد. این فلزیاب اسکنر توانایی اسکن سه بعدی به صورت زنده با تکنولوژی روز دنیا را داراست.  عمق کاوش فلزیاب imager 25000 تقریبا 30 متر و شعاع کاوش تا ۲۰۰۰ متر می باشد، که این دستگاه توانایی مشخص کردن متراژ هدف به صورت دقیق را داراست.

این فلزیاب تصویری به صورت حرفه ای و کاملا دقیق محل جستجو  را اسکن می کند، شما می توانید این اسکن های گرفته شده به وسیله این دستگاه را آنالیز کنید و به هدف خود برسید. شاید بتوان مهمترین ویژگی این دستگاه را اسکن به صورت زنده (Live Sensor) نام برد، که شما می توانید به صورت زنده به وسیله یک لپ تاپ تصویر سوژه را ملاحظه کنید.

دستگاه ایمیجر ۲۵۰۰۰ دارای یک ردیاب فوق العاده حرفه ایی است، که قادر به تفکیک انواع فلزات از جمله طلا، نقره، مس، آهن و آلومینیوم می باشد. در ادامه این مقاله قصد داریم مشخصات این دستگاه را به صورت کامل و جامع در اختیار شما کابران قرار دهیم، تا در صورت خرید فلزیاب دچار سردرگمی نشوید.

 

فلزیاب ایمیجر ۲۵۰۰۰ 09014444903
فلزیاب ایمیجر ۲۵۰۰۰
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

بررسی قیمت دستگاه ایمیجر ۲۵۰۰۰ در بازار ایران

با دستگاه ایمیجر امریکایی شما قادر خواهید بود تا فلزهای مدفون شده و حفره ها و اتاقک ها و رگ های طلا، گنج های گمشده، تاسیسات زیرزمینی را شناسایی کنید. در حالی که دارای ناهنجاری مانند غار و گسل وجود داشته باشد را یافت کنید. روش کار این دستگاه بررسی تغییرات ميدان الکترومقاطیسی است که در زمین منتشر می شود. قیمت دستگاه ایمیجر 25000 این دستگاه به دلیل وجود تورم و نوسانات ارزی در کشور ممکن است بسیار متغیر باشد، توصیه ما به شما این است که دستگاه مورد نظر خود را حتما از شرکت های معتبر خریداری کنید.

 

کاربردهای دیگر فلزیاب تصویری ایمیجر ۲۵۰۰۰:

اسکنر پیشرفته ایمیجر دارای ۳ لوپ به اندازه ای ۲۵ – ۵۵ و ۱*۱ یونیورسال است، که باعث نقطه زنی فوق العاده آن شده است. تمامی لوپ ها ضد آب می باشند و قدرت بالایی در بالانس انواع زمین های مختلف را دارد. شما می توانید در حالت نقطه زنی با این دستگاه هم ذرات اضافه را حذف و فلزات را به صورت دقیق تفکیک کنید. دستگاه ایمیجر ۲۵۰۰۰ برای تمام شرایط خاک و زمین طراحی و ساخته شده است.

 

فلزیاب ایمیجر ۲۵۰۰۰ 09014444903
فلزیاب ایمیجر ۲۵۰۰۰
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

مشخصات فنی دستگاه فلزیاب imager 25000 عبارتند از:

 • عمق مفید کاوش ۳۰ متر
 • قدرت تفکیک بسیار بالا
 • مشخص کردن متراژ هدف به صورت دقیق
 • اسکن ۳ بعدی با تکنولوژی روز دنیا و پردازش دیتا در لپ تاپ
 • تصویر گیری ابعادی از اهداف مختلف
 • قابلیت تفکیک با تمام لوپ
 • دارای تکنولوژی پیشرفته و حرفه ای pulse
 • منوی کاملا حرفه ای برای حرفه ای ها
 • سرعت و دقت بالا در ارسال و دریافت پالس
 • دیسک های ضد آب ۲۵ – ۵۵ و یک در یک یونیورسال
 • تواتایی بالانس با تمامی مناطق بدون کم شدن قدرت و دقت
 • کاوش اهداف مختلف که دارای حوزه های مغناظیسی و واکنش های یونی شده اند
 • شعاع کاوش تا 2000 متر
 • حذف اتوماتیک ذرات تا تقریبا ۱۰۰ ٪
 • ردیابی تمامی فلزات به صورت اتوماتیک
 • حذف ۱۵ مورد آلودگی فلزیاب به صورت دستی و اتومات
 • قدرت آنالیز تمام فلزات و غیر فلزات از قبیل طلا، نقره، مس و آهن

 

فلزیاب ایمیجر ۲۵۰۰۰ 09014444903
فلزیاب ایمیجر ۲۵۰۰۰
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

تجهیزات دستگاه تصویری ایمیجر 25000

کیف حمل محافظ ضد ضربه و ضد آب همراه با کامپیوتر را می توانید با استفاده از این دستگاه به کاوش بپردازید. دفترچه راهنما سیستم تنها دستگاهی هست که می توانید با ۸ سنسور اسکن زنده بگیرید. نسخه جديد و ورژن ۲۰۱۸ این سیستم هم به بازار روانه شده و مشتریان و دوستاران این گونه سیستم ها می توانند از جدید ترین این سیستم ها بهرمند شوند. این سیستم به دلیل بالانس شدن با خاک ایران هنگام مونتاژ از کیفیک کار بالای در خاک ایران دارد. آموزش رایگان و کتابچه های ترجمه شده ی فارسی در اختیار خریداران قرار می گیرد، شما می توانید با اسکن از زمین در هر شرایطی کار خود را انجام بدهید. برای اطلاع از قیمت اسکنر می توانید با مشاوران شرکت آسیا مدرن در تماس باشید.

 

کاربرد های ویژه فلزیاب ایمیجر ۲۵۰۰۰

از کاربردهای دستگاه ایمیجر 25000 می‌توان به کشف گنجینه‌های باستانی، طلا و نقره، لوله‌های برق و گاز، خرابی‌های لوله‌های آب و فاضلاب و همچنین تشخیص معادن مختلف اشاره کرد. این دستگاه با دقت و صحت بالای خود، به کاربران کمک می‌کند تا به سرعت و با دقت بیشتری فلزات را تشخیص دهند و در نتیجه، زمان و هزینه‌های غیرضروری را برای پروژه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

ایمیجر 25000 یک دستگاه پیشرفته است که برای کشف فلزات و اشیاء فلزی در زیر زمین به کار می‌رود. این دستگاه با استفاده از تکنولوژی تصویربرداری مولتی‌دتکتور (MDCT)، تصاویری با کیفیت بالا از زیر زمین ایجاد می‌کند که می‌تواند اطلاعات دقیقی از محل و عمق فلزات و اشیاء فلزی مختلف در زیر زمین را به ما ارائه دهد.

دستگاه فلزیاب ایمیجر 25000 از تکنولوژی پیشرفته‌ای به نام تصویربرداری سه بعدی استفاده می‌کند. این دستگاه دارای قابلیت‌های بسیاری است که به کاربران اجازه می‌دهد تا محل و عمق فلزات را با دقت بالا تشخیص دهند. همچنین، این دستگاه با قابلیت‌هایی همچون تشخیص مواد غیرفلزی، تشخیص عمق فلزات، قابلیت تشخیص فلزات در زمین‌های مختلف از جمله خاک، شن و ماسه و سنگ و سایر مواد زیر زمینی، بسیار مفید واقع می‌شود.

 

فلزیاب ایمیجر ۲۵۰۰۰ 09014444903
فلزیاب ایمیجر ۲۵۰۰۰
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

مزایای فلزیاب ایمیجر 25000

 1. دقت بالا: دارای دقت بالایی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا محل و عمق فلزات را با دقت بالا تشخیص دهند. این دقت بالا می‌تواند به کاربران در شناسایی فلزات و اشیاء فلزی دقیق‌تر کمک کند.
 2. سرعت بالا: با امکاناتی همچون تشخیص مواد غیرفلزی، تشخیص عمق فلزات و قابلیت تشخیص فلزات در زمین‌های مختلف، به کاربران کمک می‌کند تا به سرعت و با دقت بیشتری فلزات را تشخیص دهند.
 3. قابلیت استفاده در شرایط مختلف: دارای قابلیت استفاده در شرایط مختلفی از جمله خاک، شن و ماسه و سنگ است. این قابلیت می‌تواند به کاربران در کشف فلزات در محیط‌های مختلف کمک کند.
 4. صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها: به کاربران کمک می‌کند تا به سرعت و با دقت بیشتری فلزات را تشخیص دهند و در نتیجه، زمان و هزینه‌های غیرضروری را برای پروژه‌های خود صرفه‌جویی کنند.
 5. کاربری آسان: دارای رابط کاربری آسان است که به کاربران اجازه می‌دهد به راحتی از دستگاه استفاده کنند و از امکانات آن بهره‌مند شوند.

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

 تمام دستگاه های شرکت آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

خرید فلزیاب 09014444903

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات@zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها:

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناسان جهت خرید فلزیاب، فروش فلزیاب و آموزش فلزیاب

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر و ارتقا دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

پینترست

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما