خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

فلزیاب اندیشه

دستگاه فلزیاب یک وسیله‌ی الکترونیکی است که برای شناسایی معادن و فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با استفاده از میدان الکترومغناطیسی روی زمین، تغییرات میدان را بررسی می‌کند و با تحلیل این تغییرات، موقعیت و عمق فلزات را تشخیص می‌دهد. فلزیاب‌ها در صنایع مختلفی مانند صنایع معدنی، ساختمانی، جواهرسازی و حتی کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از آنجا که فلزیاب‌ در شناسایی معادن و فلزات بسیار موثر و کارآمد است، همیشه جزء دستگاه‌های مورد توجه برای کاربران حرفه‌ای و علاقه‌مندان به صنعت معدن بوده‌اند. اما با پیشرفت فناوری و توسعه‌ی روش‌های جدید در طراحی و ساخت فلزیاب‌ها، این دستگاه‌ها به صورت گسترده تری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ساخت فلزیاب‌ به گونه‌ای است که دستگاه در میدان الکترومغناطیسی زمین عمل می‌کند. دستگاه از یک سنسور الکتریکی برای ایجاد میدان الکترومغناطیسی استفاده می‌کند. این میدان الکترومغناطیسی باعث ایجاد جریان الکتریکی در فلزات زمین می‌شود و با بررسی تغییرات این میدان، فلزات شناسایی می‌شوند. مقدار جریان الکتریکی که در فلز جریان دارد، بستگی به نوع فلز، شدت میدان الکترومغناطیسی و عمق آن دارد.

 

خرید فلزیاب 09014444903
فلزیاب اندیشه
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

کاربرد فلزیاب

فلزیاب‌ها یکی از ابزارهای مهم در زمین‌شناسی و صنایع مختلف هستند و به دلیل توانایی شناسایی فلزات در زیر سطح زمین، در بسیاری از کاربردها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در زیر کاربردهای اصلی فلزیاب‌ها آمده است:

 1. کاوش‌های معدنی: فلزیاب‌ها به عنوان یکی از ابزارهای مهم در کاوش‌های معدنی مورد استفاده قرار می‌گیرند. با استفاده از این دستگاه‌ها، می‌توان به صورت غیرمخرب فلزات را در زیر سطح زمین شناسایی کرد و میزان ذخایر معدنی را تخمین زد.
 2. امنیت: فلزیاب‌ها به عنوان یکی از ابزارهای امنیتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه‌ها به دلیل توانایی شناسایی انواع سلاح‌های سرکوبی، مواد منفجره و سایر اقلام خطرناک در بستر زمین، در محیط‌هایی مانند فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های قطار و ترمینال‌های مسافربری استفاده می‌شوند.
 3. ساختمان‌سازی: فلزیاب‌ها در صنعت ساختمان‌سازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. با استفاده از این دستگاه‌ها، می‌توان فلزاتی که در ساخت ساختمان ممکن است موجب مشکلاتی شود (مانند لوله‌های آب، گاز و برق) را شناسایی کرد و از بروز مشکلات جلوگیری کرد.
 4. باستان یابی: فلزیاب‌ها در باستان یابی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. با استفاده از این دستگاه‌ها، می‌توان به صورت غیرمخراب فلزات باستانی را در زیر سطح زمین شناسایی کرد و با کمک آن‌ها، می‌توان به بررسی و تحلیل تاریخی اجسام فلزی و قطعات باستانی پرداخت.

 

مشاوره خرید و فروش فلزیاب 09014444903

 

ویژگی‌های فلزیاب‌ شامل موارد زیر می شود:

 • دقت در شناسایی فلزات و معادن، یکی از مهمترین ویژگی‌های فلزیاب‌هاست. دقت باید به گونه‌ای باشد که فلزیاب قادر به تشخیص فلزات با اندازه‌های کوچک و عمیق باشد.
 • حساسیت فلزیاب‌ها در تشخیص فلزات بسیار مهم است. فلزیاب‌های با حساسیت بالا، قادر به شناسایی فلزات با حجم کمتری هستند.
 • قابلیت تنظیم فلزیاب‌ها به نوع و عمق فلزات متفاوت، امکان بهتری برای شناسایی فلزات را فراهم می‌کند.
 • فلزیاب باید در شرایط مختلف آب‌وهوایی و زمینی قابل استفاده باشد.
 • دستگاه فلزیاب‌ باید به گونه‌ای طراحی شوند که قابلیت حمل و نقل آسان در محیط‌های مختلف را داشته باشند.
 • باید به گونه‌ای طراحی شود که کاربران حرفه‌ای و علاقه‌مندان به صنعت معدن، بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

 

خرید فلزیاب 09014444903
فلزیاب اندیشه
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

انواع فلزیاب‌ها

دستگاه ها با توجه به نوع سیستم و فناوری استفاده شده در آن‌ها، به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. شما می توانید برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت انواع فلزیاب با شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید. در ادامه به بررسی انواع سیستم‌های موجود در فلزیاب‌ها پرداخته شده است:

 1. فلزیاب‌های مغناطیسی: با استفاده از میدان مغناطیسی موجود در زمین، فلزات را شناسایی می‌کنند. این دستگاه‌ها به دو صورت فلزیاب مغناطیسی تک فرکانسه و چند فرکانسه طراحی می‌شوند.
 2. فلزیاب‌های الکتریکی: با استفاده از جریان الکتریکی، فلزات را شناسایی می‌کنند. این دستگاه‌ها به دو صورت فلزیاب الکتریکی تک فرکانسه و چند فرکانسه طراحی می‌شوند.
 3. فلزیاب‌های پالسی: با ارسال پالس‌های الکترومغناطیسی به سمت زمین، فلزات را شناسایی می‌کنند. این دستگاه‌ها به دو صورت فلزیاب پالسی تک فرکانسه و چند فرکانسه طراحی می‌شوند.
 4. فلزیاب‌های لیزری: با استفاده از امواج لیزری، فلزات را شناسایی می‌کنند. این دستگاه‌ها به دو صورت فلزیاب لیزری تک فرکانسه و چند فرکانسه طراحی می‌شوند.

 

خرید فلزیاب 09014444903
فلزیاب اندیشه
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

خرید فلزیاب در اندیشه

برای خرید فلزیاب در اندیشه، می‌توانید به فروشگاه‌های مجاز و معتبر دستگاه فلزیاب مراجعه کنید. این فروشگاه‌ها معمولاً فلزیاب های اورجینال و با کیفیت را ارائه می‌دهند و مشاوره‌ای نیز برای انتخاب مناسب‌ترین دستگاه برای نیاز شما ارائه می‌دهند. همچنین، می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین نیز خرید کنید. در این صورت، حتماً باید از فروشگاه‌های معتبر و با سابقه خرید کنید و مطمئن شوید که دستگاهی با کیفیت و اصلی را خریداری کرده‌اید. قبل از خرید دستگاه فلزیاب از فروشگاه آنلاین، بهتر است شرایط خرید، قیمت و شرایط پس‌گیری و گارانتی را به دقت مطالعه کنید.

همچنین شما کاربران گرامی می‌توانید از نمایندگان رسمی شرکت‌های سازنده دستگاه‌های فلزیاب نیز خرید کنید. در این صورت می‌توانید به راحتی با شرکت سازنده تماس بگیرید و اینکه آیا نماینده مورد نظر شرکت سازنده است را بررسی کنید. در هر صورت قبل از خرید فلزیاب، باید به مشخصات فنی آن توجه کرده و با دقت و با توجه به نیازهای خود، دستگاهی را انتخاب کنید که بیشترین کارایی و دقت را در شناسایی فلزات داشته باشد. توصیه ما به شما این است برای خرید فلزیاب حتما از شرکت های معتبر دستگاه مورد نظر خود را خریداری نمائید.

 

خرید فلزیاب 09014444903 جهت مشاوره با مشاوران مجرب شرکت آسیا مدرن با ما در تماس باشید. 09014444903

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

نوین فلزیاب

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب،خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب 

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

زرشناسان

پینترست

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما