خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

ساخت فلزیاب پالسی قدرتمند با عمق کاوش بالا

بسیاری از کاوشگران می خواهند که در صدد ساخت فلزیاب پالسی قدرتمند با عمق کاوش بالا توسط خودشان بر آیند. در این مطلب قصد داریم اطلاعات مفیدی درباره ساخت فلزیاب به شما عزیزان هدیه کنیم. دستگاه های فلزیاب ابزاری بسیار جذاب برای کاوشگران می باشند و همواره از آن ها استفاده می کنند.

دستگاه هایی که می توانند با بیشترین دقت ممکن مکان اهداف فلزی را به کاوشگران نشان دهند و در وقت و هزینه ی آنها صرفه جویی کنند. برای بسیاری از ما ساخت وسایل و ابزار مورد نیاز میتواند به نوعی باعث فروکش حس کنجکاویمان شود. ساخت وسایل الکترونیکی نیازمند داشتن پیش زمینه هایی از علم الکترونیک است. بدون داشتن دانش پایه و ابتدایی الکترونیک در ساخت فلزیاب بوقی دچار مشکل خواهید شد.

 

ساخت فلزیاب پالسی قدرتمند با عمق کاوش بالا 09014444903
ساخت فلزیاب پالسی قدرتمند با عمق کاوش بالا
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

فلزیاب پالسی چیست و چگونه کار می کند؟

فلزیاب های پالسی دسته ای از فلزیاب ها هستند که دارای عمق کاوش بیشتری نسبت به فلزیاب های VLF بوده است. که در زمین های دارای خاک معدنی عملکرد بهتری دارند. بنابراین در ایران به پر استفاده ترین دستگاه های فلزیاب و گنج یاب تبدیل شده اند. ساخت فلزیاب پالسی در مقایسه با دیگر انواع فلزیاب دارای سختی و پیچیدگی های بیشتری است و کاری تخصصی به شمار می رود.

اما اگر قصد دارید تا این کار را امتحان کنید ما یک فلزیاب پالسی قدرتمند با عمق بالا را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. اما باید توجه داشت که در عین قدرتمند بودن این فلزیاب، از این وسیله را نمیتوان برای دفینه یابی و گنج یابی استفاده کرد. این وسیله صرفا جهت آموزش بوده و در مقابل فلزیاب های حرفه ای دارای کاستی های بسیاری است و عملا نمیتوان آن را با یک فلزیاب تجاری مقایسه کرد.

 

نحوه ساخت فلزیاب پالسی

فلزیاب های پالسی از یک سیم پیچ در کویل خود هم به عنوان فرستنده و هم به عنوان گیرنده استفاده می کنند. در ادامه آموزش ساخت فلزیاب پالسی ای قرار داده خواهد شد که سازگاری کامل با Arduino و Android دارد.

در میان انواع مختلف فلزیاب، مدارات پالسی PI (القای پالس یا Pulse Induction) بیشتر مورد توجه علاقه مندان می باشد. که دلیل آن قدرت بالا، ساده بودن تنظیمات، استفاده از یک سیم پیچ و عدم تاثیرپذیری در برابر خطای ناشی از خاک می باشد.

عیب این نوع مدارات مصرف بالای جریان در آن ها می باشد که بدین منظور می بایست از باتری های با آمپر ساعت بالا استفاده کرد. مدار ارائه شده به معرفی یک فلزیاب PI عملی و تست شده می پردازد.

 

 

ساخت فلزیاب پالسی قدرتمند با عمق کاوش بالا 09014444903
ساخت فلزیاب پالسی قدرتمند با عمق کاوش بالا
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

وسایل مورد نیاز برای ساخت فلزیاب شامل موارد زیر است:

R14 – Resistance ( 10kΩ ۰٫۳w ) R5 – Resistance ( 150Ω ۰٫۳w) C3 – Capacitor (1000mF 16V) An Arduino (nano, mega, uno e.t.c) or ESP32 microcontroller
R7 – Resistance ( 220Ω ۱w ) C2 – Capacitor (10mF 16V) Bluetooth module HC-05 or HC-06
R6 – Resistance ( 390Ω ۰٫۳w ) C1 – Capacitor (1mF 16V) A Smartphone (android 4.4 or higher)
R10, R12 – Resistance ( 47kΩ ۰٫۳w ) Two diodes N4148 Enameled copper wire thickness 0.4 – ۰٫۷ (to make 25 laps in a circle with a diameter of 19 cm)
R9 – Resistance ( 62kΩ ۰٫۳w ) R1, R3 – Resistance ( 1kΩ ۰٫۳w ) A MOSFET IRF740
R8 – Resistance ( 2MΩ ۰٫۳w ) R2 – Resistance ( 6.8kΩ ۰٫۳w ) A transistor BC547 and BC557
R13, R11 – Resistances ( 100kΩ ۰٫۳w ) R4 – Resistance ( 100Ω ۰٫۳w) A Amplifier TL072

 

 

ساخت فلزیاب پالسی

برای طراحی لوپ فلزیاب نیز می توانید از یک پرینتر سه بعدی استفاده کنید. برای راحتی کار نیز ما فایل های طراحی شده کویل را به صورت سه بعدی برای شما آماده کرده ایم. که فقط کافیست آن را دریافت و پرینت کنید. این دستگاه گنج یاب قادر است تا یک سکه را تا عمق ۳۰ سانتی متری و قطعات بزرگ را در بیش از یک متر کشف کند. امیدواریم که از آموزش ساخت گنج یاب استفاده کافی را برده باشید.

 

ساخت فلزیاب پالسی قدرتمند با عمق کاوش بالا 09014444903
ساخت فلزیاب پالسی قدرتمند با عمق کاوش بالا
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

کیت گنج یاب پالسی قوی

کیت الکترونیک مجموعه‌ای از قطعات الکترونیکی است، که با اتصال به هم یک وسیله الکترونیک با قابلیت خاص ایجاد می شود. روش ساخت کیت به صورت دفترچه راهنما در اختیار کارآموز قرار می گیرد. تا به وسیله آن به صورت گام به گام مراحل ساخت وسیله یا مدار را دنبال کند و به خروجی لازم برسد. در این مورد وسیله مورد نظر ما ساخت فلزیاب پالسی است.

اگر شما نیز از آن دسته از افراد هستید که دوست دارید گنج یاب خود را خودتان درست کنید و یا هزینه خرید یک فلزیاب حرفه ای را ندارید. یا به هر دلیل دیگری نیاز به تهیه کیت دستگاه حرفه ای دارید با ما همراه باشید. نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که ساخت گنج یاب پالسی امری تخصصی و پیچیده بوده و کیت های گنج یاب آماده که در بازار به فروش می‌روند.

صرفا جهت آموزش و تحقیقات بوده و عملاً در زمینه گنج یابی و دفینه یابی کاربردی ندارند. این کیت های آماده دارای عمق نفوذ بسیار پایین ثبات بسیار کم و خطای بسیار بالا هستند به هیچ عنوان نمی‌توان به عملکرد آنها اعتماد کرد.

 

ساخت فلزیاب پالسی قدرتمند با عمق کاوش بالا 09014444903
ساخت فلزیاب پالسی قدرتمند با عمق کاوش بالا
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

فروش انواع کیت فلزیاب

اگر شما نیز دوست دارید که دستگاه خود را خودتان بسازید و یا برای خرید یک فلزیاب حرفه ای بودجه کافی را ندارید و قصد خرید کیت فلزیاب حرفه ای دارید. همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید، تا انواع کیت فلزیاب پالسی، کیت فلزیاب حرفه ای، کیت فلزیاب VLF و کیت دستگاه گنج یاب تصویری را تهیه کنید. کیت های ارائه شده توسط شرکت آسیا مدرن دارای بالاترین کیفیت با کمترین قیمت در میان سایر فروشندگان است. اگر دستگاه شما دچار اشکال شده و نیاز به تعمیر دارد بخش فنی شرکت آماده ارائه انواع خدمات به کاوشگران عزیز است.

از مزایای تعمیر کیت فلزیاب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت پایین و مناسب
  • تعمیر توسط متخصصان و کارشناسان
  • تعمیر در کوتاهترین زمان
  • تضمین عملکرد صحیح
  • ارتقاء دستگاه در صورت امکان
  • استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

 تمام دستگاه های شرکت آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی آموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

خرید فلزیاب 09014444903

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات@zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها:

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناسان جهت خرید فلزیاب، فروش فلزیاب و آموزش فلزیاب

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر و ارتقا دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

پینترست

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما