خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

ردیاب طلای اورجینال

 

ردیاب طلای اورجینال 09014444903
ردیاب طلای اورجینال
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

جستجوی فلزات با استفاده از ردیاب طلای اورجینال

فلزیاب شعاع زن با توجه به نوع فرکانس به دنبال فلز مورد نظر شما می گردد اما این فلزات ممکن است متفاوت باشد، این فلزات با ارزش شامل طلا، نقره، برنز و گاهی وقتی با توجه به نیاز اپراتور ممکن است مس باشد، حذف ذرات در تکنولوژی این فلزیاب ها بسیار حرفه ای و کارآمد می باشد و با درصد پایین خطا شما را به سمت اهداف راهنمایی می کند. شعاع کاری فلزیاب شعاع زن بسیار بالا می باشد.

سیستم فلزیاب شعاع زن که به آن ردیاب نیز میگویند یک فلزیاب الکترونیکی با شرایط طراحی یکسان می باشد. شعاع زن در دسته بندی به فلزیاب های آنتنی گفته می شود. که دارای دسته آنتن می باشد و با حرکت دست آنتن شما را به سمت اهدافی همچون طلا راهنمایی می کند. عمل تفکیک در سیستم فلزیاب شعاع زن آنتنی طبق اصول هم جهتی انجام می گیرد و رادار فلزیاب بر طبق فرکانس عمل می کند.

 

مشخصات یک ردیاب خوب

 1. دقت و قابلیت تشخیص: یک دستگاه شعاع زن خوب باید دارای دقت بالا و قابلیت تشخیص اصالت نمونه باشد. این ویژگی بسیار مهم است برای استفاده در صنایع مختلف، از جمله صنایع طلا و جواهرسازی، صنایع نفت و گاز، و صنایع الکترونیکی.
 2. سرعت آنالیز: یک دستگاه شعاع زن خوب باید دارای سرعت آنالیز بالا باشد. این ویژگی برای استفاده در صنایعی که به سرعت بالا و دقت آنالیز نیاز دارند، مانند کنترل کیفیت، بسیار مهم است.
 3. قابلیت اندازه‌گیری عناصر مختلف: یک دستگاه شعاع زن خوب باید قابلیت اندازه‌گیری عناصر مختلف را داشته باشد. این ویژگی برای استفاده در صنایع مختلف، از جمله صنایع فلزی، شیمیایی و محیط زیست، بسیار مهم است.
 4. قابلیت حمل و نقل: یک دستگاه شعاع زن خوب باید قابلیت حمل و نقل آسان و سبک داشته باشد. این ویژگی برای استفاده در محل‌های مختلف، از جمله مزارع، معادن، و کارخانه‌ها، بسیار مهم است.
 5. سهولت کار: یک دستگاه شعاع زن خوب باید سهولت کار و استفاده داشته باشد. این ویژگی برای استفاده در محیط‌های صنعتی، جایگاه مهمی دارد.
 6. قیمت مناسب: یک دستگاه شعاع زن خوب باید با قیمتی مناسب و در محدوده بودجه خریدار، قابل دسترس باشد.

 

ردیاب طلای اورجینال 09014444903
ردیاب طلای اورجینال
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

ردیاب ها چه کاربردی دارند؟

دستگاه‌های ردیاب طلا برای کاربردهای مختلفی مانند جستجوی طلا در معادن، جستجوی طلا و جواهرات در زیرزمین‌ها و باغ‌ها و جستجوی فلزات در ساختمان‌ها و عمارت‌های قدیمی از آن استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها معمولا به دلیل قابلیت شناسایی دقیق طلا، برای جستجوی طلا در معادن و سایر محل‌هایی که طلا و فلزات دیگر بالای سطح زمین قرار دارند، بسیار مفید هستند.

 

بهترین دستگاه ردیاب گنج موجود در شرکت آسیا مدرن

ردیاب آلان تاراما: ردیاب Super Alan Tarama ساخت شرکت توپراک دتکتور (Toprak Dedektor) ترکیه است. که در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی طراحی و روانه بازار شده است. و نسبت به مدل های قبلی خود مانند بیوتارا و جئوتارا و اسنیفر دارای قابلیت های بیشتری است. و به علت دارا بودن محدود کننده فرکانس قادر است. که با حداقل خطای ممکن فلزات را ردیابی کند و در تست های انجام شده. این دستگاه قادر است تا ۸۰۰ متر شعاع زنی کرده و تا عمق ۸ متر فضای خالی و فلزات مختلف را شناسایی کند.

طلایاب گلد ویژن: دستگاه آلمانی Gold Vision دارای طرز استفاده‌ای آسان تنظیمات قابل فهم با طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها و گزینه‌های کاربردی است. ردیاب گلد ویژن که آن را به یک دستگاه یابنده عالی برای همه جویندگان گنج. از جستجوگران حرفه‌ای گرفته تا آماتورها و همه کسانی که آماده کشف طلا و گنج هستند تبدیل می‌کند.

ردیاب گلد لجند: ردیاب GOLD LEGEND ساخت کمپانی GeoGround کشور آلمان میباشد. این فلزیاب دوربرد حرفه ای تازه وارد با بهترین فناوری پیشرفته برای جستجوی طلا و مواد معدنی ساخته شده است. دستگاه GOLD LEGEND، جدیدترین ردیاب طلای ۲۰۲۲ است، این دستگاه برای کاوشگران حرفه ای و مبتدی بهترین است.

 

ردیاب طلای اورجینال 09014444903
ردیاب طلای اورجینال
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

یک ردیاب طلا باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک دستگاه برای ارائه عملکرد خوب و مناسب باید دارای ویژگی هایی باشد که بتوان آن را یک دستگاه خوب تلقی کرد. در ادامه به بیان برخی از این ویژگی ها اشاره شده است.

 • قابلیت تشخیص فلزات مختلف: دستگاه ردیاب طلا باید قادر باشد فلزات مختلف را به دقت شناسایی کند، از جمله طلا، نقره، مس، برنج و سایر فلزات.
 • دقت بالا: دستگاه باید دقت بالایی در شناسایی فلزات داشته باشد، تا بتوانید فلزات را با دقت بیشتری شناسایی کنید.
 • عمق تشخیص فلزات: دستگاه باید قابلیت تشخیص فلزات در عمق‌های مختلف را داشته باشد، تا بتوانید فلزات را در عمق‌های بیشتری پیدا کنید.
 • قابلیت تنظیم حساسیت: دستگاه باید قابلیت تنظیم حساسیت را داشته باشد، تا بتوانید بهترین تنظیمات را برای شناسایی فلزات در شرایط مختلف اعمال کنید.
 • قابلیت تشخیص فلزات در محیط‌های مختلف: دستگاه باید قابلیت تشخیص فلزات در محیط‌های مختلف را داشته باشد، مانند خاک، سنگ، شن، آب، ماسه و زیر آب.
 • قابلیت حمل و نقل آسان: دستگاه باید قابلیت حمل و نقل آسان و سبک را داشته باشد، تا بتوانید آن را به راحتی به هر محیطی که می‌خواهید ببرید.
 • مقاومت در برابر آب و گرد و غبار: دستگاه باید مقاومت در برابر آب و گرد و غبار را داشته باشد، تا بتوانید به راحتی در محیط‌هایی مانند ساحل یا معدن از آن استفاده کنید.
 • قابلیت اتصال به هدفمندی‌های مختلف: برخی دستگاه‌های ردیاب طلا با قابلیت اتصال به هدفمندی‌های مختلف همراه هستند. این قابلیت می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین تنظیمات را برای هر نوع جستجو اعمال کنید.
 • صفحه نمایش قابل خواندن: دستگاه باید دارای صفحه نمایشی باشد که بتوانید نتایج تست فلزی را به راحتی مشاهده کنید.

 

ردیاب طلای اورجینال 09014444903
ردیاب طلای اورجینال
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

ردیاب ها چه اهدافی را تشخیص می‌دهند؟

بیشتر دستگاه‌های ردیاب طلا (Gold Detector) قابلیت تشخیص فلزات دیگر را نیز دارند. در واقع، بیشتر دستگاه‌های ردیاب فلزات به عنوان یک دستگاه چندمنظوره طراحی شده‌اند و قابلیت تشخیص فلزات مختلف را دارند. بعضی از دستگاه‌های ردیاب طلا مخصوصا برای شناسایی فلزاتی مانند نقره، مس، برنج و آهن طراحی شده‌اند. همچنین، برخی دستگاه‌های ردیاب فلزات دارای ویژگی‌هایی هستند که به طور خاص برای شناسایی فلزاتی مانند الماس، زمرد، یاقوت و سایر جواهرات طراحی شده‌اند.

بعضی از دستگاه‌های ردیاب طلا همچنین دارای ویژگی‌هایی هستند که به طور خاص برای شناسایی فلزات در محیط‌های خاصی مانند معادن، سیمان‌کاری، فضاهای صنعتی و زیر آب طراحی شده‌اند. در هر صورت، بیشتر دستگاه‌های ردیاب طلا دارای قابلیت تشخیص فلزات مختلف هستند. یعنی می‌توانند برای جستجوی فلزات در محیط‌های مختلف به کار گرفته شوند. با این حال. برای شناسایی دقیق فلزات مختلف، بهتر است از دستگاه‌هایی با ویژگی‌های خاص طراحی شده برای شناسایی آن‌ها استفاده کرد.

 

ردیاب طلای اورجینال 09014444903
ردیاب طلای اورجینال
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

قیمت ردیاب طلای اورجینال

قیمت دستگاه ردیاب طلا ممکن است با توجه به ویژگی‌ها، عملکرد و کیفیت دستگاه، مدل و برند، محل تولید و فروش، و نیز شرایط بازار، متفاوت باشد. همچنین برخی دستگاه‌های ردیاب طلا قابلیت‌های اضافی مانند گرافیک، نورپردازی و صفحه نمایش لمسی دارند که باعث افزایش قیمت آنها می‌شوند. برای اطلاع از قیمت دقیق محصول مورد نظر خود با مشاوران شرکت ما در تماس باشید.

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

 تمام دستگاه های شرکت آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی آموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

خرید فلزیاب 09014444903

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات@zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها:

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناسان جهت خرید فلزیاب، فروش فلزیاب و آموزش فلزیاب

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر و ارتقا دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

پینترست

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما