خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

دستگاه نقطه زن استرالیا

دستگاه نقطه زن استرالیا یکی از بزرگترین تولیدات قطعات الکترونیکی جهانی در زمینه انواع فلزیاب های به روز را داراست. این شرکت در جنوب استرالیا فعالیت می کند، همچنین در کشور مالزی یک شعبه دیگر آن زیر نظر آمریکا نیز همین فرآیند تولید را انجام می دهند. تولیدات قطعات الکترونیکی برای صنایع مختلف مانند موتورولا، شرکت جنرال الکتریک، هانیول، لکروی و زیمنس زیر نظر آمریکا و استرالیا (شرکت مرکزی) در مالزی انجام می شود.

 

کیفیت فلزیاب های ماینلب

بالای ۹۰ درصد محصولات شرکت ماینلب استرالیا با دقت بالایی طراحی می شوند و برای هر محصول تاییدیه کیفیت ISO9001:2000 گرفته شده است. پس این آرامش خاطر را به کاربران می دهند که محصولات شرکت ماینلب استرالیا با کیفیت جهانی طراحی و تولید می شوند.

 

دستگاه نقطه زن استرالیا 09014444903
دستگاه نقطه زن استرالیا
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

طراحی شرکت ماینلب

طراحی زیر نظر یک تیم مهندسی در همه زمینه ها انجام می شود، طراحی مهندسین به اتاق فکر ماینلب داده می شود. بعد بررسی های دقیق وارد مرحله تولید می شود و بعد وارد کنترل کیفیت می شود و این باعث می شود فلزیاب نقطه زن حرفه ای برای هدف های مختلف تولید شود.

 

فلزیاب های شرکت ماینلب استرالیا

فلزیاب های شرکت ماینلب با استفاده از تکنولوژی های خود به بهترین های جهان تبدیل شده است خوشبختانه تنوع دستگاه های شرکت ماینلب بسیار زیاد است و افراد متناسب با هزینه و اهدافی که دارند می توانند محصول مورد علاقه خود را خریداری کنند. محصولات و فلزیاب های شرکت ماینلب استرالیا شامل موارد زیر است:

 • فلزیاب ونکویش ۵۴۰ پرو
 • فلزیاب اکوناکس ۹۰۰
 • اکوناکس ۸۰۰
 • سی تی ایکس ۳۰۳۰
 • جی پی ایکس ۵۰۰۰
 • فلزیاب اکسترا پرو
 • فلزیاب مانتیکور
 • گوفایند
 • ایتراک
 • فلزیاب جی پی زد ۷۰۰۰
 • SDC 2300
 • Expelorer SE
 • X-Terra 705

 

دستگاه نقطه زن استرالیا 09014444903
دستگاه نقطه زن استرالیا
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

بهترین دستگاه ماینلب استرالیا

وقتی صحبت از فلزیاب به میان می آید، ماینلب یک برند معتبر است که به دلیل تولید فلزیاب‌های باکیفیت شناخته شده است. زیرا این برند طیف وسیعی از مدل‌ها را با ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف ارائه کرده است. بهترین فلزیاب شرکت ماینلب طبق خواسته  و اهداف کاوشگر در شرایط زمینی و محیطی فرق دارد. اگر شما دنبال گنج های قدیمی و زیر خاکی باشید به فلزیاب نقطه زنی نیاز دارید که قدرت تفکیک و حذف نویز را به خوبی انجام بدهد.

اما اگر دنبال فلزیابی برای ردیابی اتاق یا دالان های باستانی هستید فلزیاب نقطه زن با عمق دهی بالاتری نیاز دازید  که برای شما مناسب می باشد از فلزیاب نقطه زن در ادامه چند نمونه از بهترین دستگاه شرکت ماینلب آورده شده است هر کدام از فلزیاب ها ویژگی های جالب و برتری نسبت به هم دارند که می توان از ان ها در کاوش استفاده کرد و با اطمینان به جستجوی هدف ادامه داد.

 

فلزیاب اکونوکس Equinox 900

این فلزیاب یک دستگاه اکونوکس ۹۰۰ همه کاره و چند فرکانس بوده که برای محیط‌های مختلف مناسب است. تفکیک هدف عالی، صدای بی‌سیم، حالت‌ جست‌وجوی قابل تنظیم و عملکرد همزمان چند فرکانس از جمله ویژگی‌های عالی این دستگاه بوده که آن به یک محصول ممتاز تبدیل کرده است. اکوناکس فلزیاب با تنوع زیادی دارد که می توان نقطه قوت ان باشد مثلا فلزیاب اکوناکس ۸۰۰ برای اپراتور با تجربه مناسب است.

مدل های قبلی برای افراد کم تجربه مناسب بوده و ماینلب نیز مشخصات فنی ان را بهتر می کند تا کیفیت دستگاه و به طبع ان اهداف کاوشگر بیشتر ارتقا یابد و محصولات اکوناکس هزینه های متفاوت دارندتا کاربر با توان مالی که دارد خرید کند و برای کاوشگر قیمت فلزیاب یکی از فاکتور های مهم در هنگام خرید می باشد و چون قیمت هایی به صرفه دارد پس انتخاب ان ها بسار کم هزینه است.

 

دستگاه نقطه زن استرالیا 09014444903
دستگاه نقطه زن استرالیا
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ CTX

فلزیاب CTX 3030 یک محصول برتر است که دارای عملکرد ساده با توجه به نوع مکان و زمان کاربر است. حالت‌های جست‌وجوی متعدد، صدای بی‌سیم، قابلیت نقشه‌برداری GPS، تجسم هدف رنگی و قابلیت های تشخیص برتر از جمله مشخصات این دستگاه خواهد بود.چه کاربر مبتدی باشد یا کاربر توانایی کار کردن با آن را داشته باشد دستگاه بهترین عملکرد را دارد.

بالانس کردن ان به روش های خودکار و دستی و سیستمی قابل تنظیم است از این نظر فلزیاب CTX 3030 دقیق کار میکند و تنظیماتی که به ان وارد میشود قابلیت ارتقا دارد و نسخه های جدید ان کیفیت ممتازی دارد و محدوده وسیعی را در طول شبانه روز جستجو می کند و  بازدهی سیستم با کار کردن زیاد کم نمی شود چون تجهیزات ان بسیار پیشرفته است.

 

دستگاه نقطه زن استرالیا 09014444903
دستگاه نقطه زن استرالیا
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

فلزیاب جی پی زد GPZ 7000

اگر به طور خاص به اکتشاف طلا علاقه دارید، فلزیاب جی پی زد GPZ 7000 یک انتخاب عالی است. این دستگاه از فناوری انحصاری انتقال ولتاژ صفر (ZVT) Minelab استفاده می‌کند و عمق و حساسیت فوق‌العاده‌ای را برای یافتن قطعات طلا در شرایط چالش‌برانگیز زمین فراهم می‌کند.فلزیاب امکانات فنی زیادی دارد که با کمک ان تشخیص فلزات در هر عمق و اندازه ای به طور دقیقی انجام می شود.

کاربر چه مبتدی یا کاربر حرف های با ان کار کند نتیجه ای یکسان بدست می اورد چون به خوبی فلزیاب جی پی زد GPZ 7000 در زمین های ناهموار و سنگی تنظیم می شود و بابت قدرت تشخیص طلا و فلزات معمولی و نویز ها حساسیت بالای دارد که می توان تفکیک فلزات را با دقت بالایی انجام داد و هر صدایی که دستگاه داشته باشد به یک حالت بستگی دارد و حالات های جست جو به کاربر اجازه می دهد یا کمترین نویز یا صدای بم و ضعیف روبه رو شود.

در نهایت، بهترین فلزیاب ماینلب برای شما به عوامل مختلف مانند بودجه، شناسایی اهداف، انواع هدف و محیطی که قصد جستجو در آن را دارید، بستگی دارد. در این شرایط توصیه می‌شود مشخصات و ویژگی‌های مدل‌های مختلف را بررسی و مقایسه کنید تا بهترین دستگاه را مشخص کنید.

 

دستگاه نقطه زن استرالیا 09014444903
دستگاه نقطه زن استرالیا
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب

جدیدترین محصول شرکت ماینلب فلزیاب مانتیکور «manticore» است. این فلزیاب در سال ۲۰۲۲ منتشر شد و قوی‌ترین و پیشرفته‌ترین فلزیاب است که توسط شرکت ماینلب تا به حال ساخته است. پس فلزیاب مانتیکور manticore یک فلزیاب قدرتمند و همه کاره است، مانتیکور دارای تعدادی از تکنولوژی‌های جدید نوآورانه است که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فناوری Multi-IQ: این ویژگی نسل جدیدی از فناوری چند فرکانس همزمان Minelab است که عمق و تفکیک هدف را بیشتر می‌کند.
 • شناسه هدف دوبعدی: نمای دقیق‌تری از اهداف شناسایی شده ارائه می‌دهد و شناسایی آن‌ها را آسان‌تر می‌کند.
 • قابلیت Rich Audio: این ویژگی طیف وسیع‌تری از صداهای صوتی را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند بین انواع مختلف اشیاء فلزی تمایز قائل شوید.
 • قابلیت ضد آب تا ارتفاع ۵ متر: فلزیاب مانتیکور کاملا ضد آب است؛ بنابراین می‌توانید در شرایط مرطوب و گل آلود از آن استفاده کنید.
 • هدفون بی‌سیم: این مدل فلزیاب را می‌توان با هدفون‌های بی‌سیم استفاده کرد که به کاربر این امکان می‌دهد سیگنال‌های صوتی دستگاه را بدون نیاز به نگه داشتن آن در دستان خود بشنوید.
 • قابلیت سفارشی‌سازی: فلزیاب MANTICORE تعداد زیادی از گزینه‌های سفارشی‌سازی را ارائه می‌دهد؛ بنابراین می‌توانید آن را مطابق با نیازهای خاص خود تنظیم کنید.

 

دستگاه نقطه زن استرالیا 09014444903
دستگاه نقطه زن استرالیا
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

قیمت فلزیاب های شرکت ماینلب

قیمت فلزیاب های شرکت ماینلب متناسب با سیستمی که شما انتخاب می کنید متفاوت است افراد با تحقیق در مورد محصولات ماینلب می توانند محصول خود را انتخاب کنند و با کارشناسان ما تماس بگیرند و قیمت ان را متناسب با ارز و دلار روز استعلام بگیرند.

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

 تمام دستگاه های شرکت آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی آموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

خرید فلزیاب 09014444903

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات@zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها:

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناسان جهت خرید فلزیاب، فروش فلزیاب و آموزش فلزیاب

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر و ارتقا دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

پینترست

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما