خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

خرید فلزیاب آکا سیگنوم

فلزیاب آکا سیگنوم Aka Signum یکی از بهترین محصولات شرکت آکا ساخت شرکت روسیه و بلغارستان می باشد، این دستگاه که از لحاظ عمق زنی و کاوش به نسبت قیمتی که دارد برای کاوشگران ایرانی بسیار دستگاه عالی است. از لحاظ شناسایی اشیاء گرانبها طلا، سکه و فلزهای باارزش به خوبی عمل می کند، اکا سیگنوم ام اف دی از ویژکی و مشخصات ویژه ای برخودار است. که علاوه بر طلایاب به عنوان نقطه زن قوی هم می توانیم نام برد حتما تا آخر مقاله با ما همراه باشید و نظرات خود را کامنت کنید. همچنین برای خرید فلزیاب آکا سیگنوم می توانید با کارشناسان مجرب شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

 

خرید فلزیاب آکا سیگنوم 09014444903
خرید فلزیاب آکا سیگنوم
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

قیمت فلزیاب aka

قدرت تفکیک دستگاه Aka Signum بسیار عالی است، که به صورت گراف را انجام می دهد هم اینکه به صورت صوتی فلزات را از هم مشخص می کند. وجود 3 الگوریتم در فلزیاب اکا سیگنوم باعث می شود که سرعت آشکار سازی و پیدا کردن اهداف پنهان شده را با 3 الگوریتم کار شده می تواند کنترل کند. هر سه الگوریتم به اسم های MSF، SSF و MM که کارایی و عملکرد خاصی دارند که در زیر به عملکرد و نقش هر کدام از الگوریتم ها می پردازیم.

 1. الگوریتم MSFاین حالت از الگوریتم اکا سیگنوم برای زمانی است که درون زمین آهن ها بسیار زیادی و یا زنگ زده وجو داشته باشد چون اینها اغلب با اشیاء بارازش و یا غیر آهنی اشتباه گرفته می شود که این الگوریت به کاوشگر کمک می کند.
 2. الگوریتم SSF: هنگامی که این حالت اکا سیگنوم فعال می شود طیف گسترده ای از تنظیمات متناسب با جستجوی اهدافی که در ذهن دارید می توانید ذخیره کنید.
 3. همچنین الگوریتم MM: با فعال کردن این الگوریتم حالت سطل زباله و سرعت بازیابی آن بسیار سریع است و تمامی تنظیمات مربوط به شناسایی و تشخیص و حساسیت ، آهنگ صدا و بقیه موارد هم به صورت خودکار ذخیره می شود.

ویژگی های دیگر دستگاه اکا سیگنوم می توانیم به قدرت نقطه زنی آن اشاره کرد و می تواند مکان و ارتفاع دقیق اجسام پنهان شده را در عمق های مختلف شناسایی کند و همین امر باعث شده است که کاوشگران دو ویژگی را در یک دستگاه داشته باشند. برای اطلاع از قیمت فلزیاب aka می توانید با مشاوران شرکت آسیا مدرن در تماس باشید.

 

خرید فلزیاب آکا سیگنوم 09014444903
خرید فلزیاب آکا سیگنوم
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

تست فلزیاب آکا

نقطه زن Aka Signum یک دستگاه بسیار قدرتمند است، که برای شناسایی و تشخیص معدن و ذخایر فلزی در زمین استفاده می شود. این دستگاه با استفاده از فناوری های الکترومغناطیسی و پالس الکتریکی، تغییرات الکتریکی و مغناطیسی را در خاک و سنگ های زمین به دست می آورد و بر اساس آن می تواند حضور فلزات را تشخیص دهد. فلزیاب آکا به دلیل فناوری های پالسی انواع طلاهای طبیعی، طلا و سکه های باستانی و عتیقه را به راحتی می تواند کاوش کند.

عمق زنی فلزیاب اکا سیگنیوم به شدت وابسته به نوع خاک و محیط زیست است و برای هر منطقه ممکن است متفاوت باشد. با این حال این فلزیاب بوقی قادر است تا در عمق تا 2.5 متر به دنبال فلزات جستجو کند. البته باید توجه داشت که دقت تشخیص فلزات در عمق‌های بالا پایین می‌شود و احتمال تشخیص غلط نیز افزایش می‌یابد. همچنین نوع فلز و اندازه آن نیز می‌تواند تاثیر گذار باشد و باید با توجه به شرایط محیطی، مطمئن شوید.

 

خرید فلزیاب آکا سیگنوم 09014444903
خرید فلزیاب آکا سیگنوم
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

عمق زنی دستگاه فلزیاب اکا

فلزیاب آکا سیگنوم از لحاظ عمق زنی به نسبت به رقباهای خود قدرت عمق زنی بالایی دارد که خوشبختانه کاوشگرانی که طبق این سیستم پیش می روند دیگر نیازی به مکمل محصولات دیگر ندارند و طبق این محصول می توانند به بهترین نتیجه برسند. طبق تجربه کاربران و خود سایت اصلی افراد توانستند اشیاء و طلاهایی را تا عمق 3 متر پیدا کنند.

همچنین در این دستگاه لوپ های دابل دی هم وجود دارد که باعث می شود کیفیت عمق زنی این دستگاه را بالا ببرد و افراد در عمق های مختلف به راحتی می توانند اشیاء و اجسام گرانبها را شکار کنند. نقطه زن AKA Signum در تمامی شرایط آب و هوایی بهترین عملکرد را دارد و افراد در بازه دماهای -10 درجه تا +40 می توانند با خیال راحت به کاوش گنج و طلا بپردازند.

کویل های این دستگاه شامل موارد زیر است:

 • لوپ “10×”6 در فرکانس 7 و14 و 19 K.Hz
 • لوپ “12×”9 در در فرکانس 7 و14 و 19 K.Hz
 • لوپ “11.5 در فرکانس 7 و14 و 19 K.Hz
 • لوپ “13 در فرکانس 7 و14 و 19 K.Hz
 • لوپ “15 در فرکانس 7 و14 و 19 K.Hz

 

مشخصات دستگاه نقطه زن Aka Signum:

 • تولید شده توسط بلغارستان و تحت لیسانس اکای روسیه
 • دارای 3 حالت تفکیک و حرفه ای
 • بالانس و تعادل دستی و خودکار
 • حساسیت عالی در شناسایی اجسام دفن شده
 • پردازش و سیگنال های در محدوده 1 تا 30 کیلوهرتز
 • دارای نمایشگر LCD بزرگ و کنترلی اجسام درون زمین
 • دارای 4 حالت برنامه
 • همچنین دارای 4 حالت تن صدا در برخورد با اشیاء
 • حالت های کاوش پویا و ایستا
 • دارای حالت توربو برای عمق زیاد
 • طراحی آرگونومیکی و پیشرفته
 • دارای وزن حدود 1.3 کیلوگرم بدون باتری
 • جمع و جور و سبک
 • 3 الگوریتم به نام‌های MSF، SSF و MM برای شناسایی اجسام
 • عمق کاوش 3 متر
 • گارانتی و آموزش رایگان

 

خرید فلزیاب آکا سیگنوم 09014444903
خرید فلزیاب آکا سیگنوم
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

نقطه زنی بسیار قوی

از مهمترین ویژگی های این دستگاه روسی می توان به خاصیت نقطه زنی قوی آن اشاره کرد. معمولا همرا با گنج یاب های VLF از یک فلزیاب نقطه زن نیز استفاده می شود. اما شما با AKA Signum دیگر نیاز به چنین چیزی نخواهید داشت. توجه داشته باشید که زمانی یک گنج یاب را نقطه زن می دانند که قدرت تفکیک و کیفیت کاوش بسیار بالایی داشته باشد.

 

دارای لوپ دابل دی برای کیفیت بهتر کاوش

در AKA Signum از لوپ Double D استفاده شده است. دلیل آن نیز این است که زمانی که شما بخواهید در محیط هایی با خاک متراکم کاوش طلا داشته باشید، ممکن است که دستگاه شما عمق زنی مناسبی نداشته باشد. و یا زمانی که شما سرعت کاوش خود را افزایش می دهید. گنج یاب شما ممکن است که به درستی سیگنال دهی نداشته باشد. اما شما با این ویژگی می توانید، مطمئن باشید که هیچ طلایی از چشم شما پنهان نمی ماند.

 

عمق زنی موثر 2.5 متر

شما با فلزیاب اکا می توانید یک عمق زنی با کیفیت را تجربه کنید. زمانی که شما عمق زنی این دستگاه را روی حالت معمولی قرار می دهید. تا عمق دو متر را برای شما به سادگی کاوش می کند. اما زمانی که عمق زنی دستگاه را روی حالت ویژه قرار می دهید نزدیک به 3 متر برای شما کاوش طلا، نقره و دیگر فلزات گرانبها را انجام می دهد.

 

دارای مود ویژه برای پیدا کردن فلزات گرانبها با حجم کم

شما با این نقطه زن روسی می توانید از یک مود تخصصی برای پیدا کردن فلزات با حجم کم استفاده کنید. شما برای پیدا کردن سکه های قدیمی و یا انگشترهای باستانی با این دستگاه هیچ مشکلی نخواهید داشت. این دستگاه به این دلیل نقطه زن است که می توانید کیفیت و دقت بسیار بالایی را در کاوش به شما ارائه دهد.

 

خرید فلزیاب آکا سیگنوم 09014444903
خرید فلزیاب آکا سیگنوم
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

حفظ دقت کاوش برای شرایط سخت آب و هوایی

زمانی که شما یک گنج یاب پالسی معمولی را خریداری می کنید. معمولا به شما توصیه می کنند که در دمای مناسب از آن استفاده کنید. علت این موضوع این است که بالانس زمین خوبی انجام نمی هد. و یا سیستم سیم کشی آن عایق مناسبی ندارد. اما شما با این دستگاه می توانید به سادگی از -10 درجه تا +40 درجه سانتی گراد را کاوش کنید.

 

منبع انرژی مناسب

شما برای استفاده از AKA Signum نیاز به استفاده از چند باتری AA به صورت قلمی خواهید داشت. معمولا در محیط هایی که کاوش طلا، نفره، گنج، دفینه و… انجام می دهند. برق شهری و یا دیگر منابع انرژی وجود ندارد. شما با گنج یاب آکا سیگنوم می توانید تا 18 ساعت به صورت مستمر از این دستگاه استفاده کنید.

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

 تمام دستگاه های شرکت آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

خرید فلزیاب 09014444903

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها:

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناسان جهت خرید فلزیاب، فروش فلزیاب و آموزش فلزیاب

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر و ارتقا دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

پینترست

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما