خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب

شرکت ماینلب استرالیا یکی از بزرگترین تولیدات قطعات الکترونیکی جهانی در زمینه انواع فلزیاب های به روز را داراست. این شرکت در جنوب استرالیا فعالیت می کند، همچنین در کشور مالزی یک شعبه دیگر آن زیر نظر آمریکا نیز همین فرایند تولید را انجام می دهند. تولیدات قطعات الکترونیکی برای صنایع مختلف مانند موتورولا، شرکت جنرال الکتریک، هانیول، لکروی و زیمنس زیر نظر آمریکا و استرالیا (شرکت مرکزی) در مالزی انجام می شود. یکی از جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب که در شرکت آسیا مدرن موجود است، فلزیاب مانتیکور نام دارد.

جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب 09014444903
جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

قیمت محصولات ماینلب

معمولا قیمت محصولات ماینلب متناسب با سیستمی که شما انتخاب می کنید، متفاوت است. افراد با تحقیق در مورد محصولات ماینلب می توانند محصول خود را انتخاب کنند و با کارشناسان شرکت آسیا مدرن تماس بگیرند و قیمت آن را متناسب با ارز و دلار روز استعلام بگیرند.

کیفیت فلزیاب های ماینلب

بالای 90 درصد دستگاه های فلزیاب شرکت ماینلب استرالیا با دقت بالایی طراحی می شوند و برای هر محصول تاییدیه کیفیت ISO9001:2000 گرفته شده است. پس این آرامش خاطر را به کاربران می دهند که محصولات شرکت ماینلب استرالیا با کیفیت جهانی طراحی و تولید می شوند.

طراحی زیر نظر یک تیم مهندسی در همه زمینه ها انجام می شود، طراحی مهندسین به اتاق فکر ماینلب داده می شود و بعد بررسی های دقیق وارد مرحله تولید می شود. بعد وارد کنترل کیفیت می شود و این باعث می شود بهترین فلزیاب برای هدف های مختلف تولید شود.

 

 

بهترین دستگاه ماینلب استرالیا

وقتی صحبت از فلزیاب به میان می آید، ماینلب یک برند معتبر است که به دلیل تولید فلزیاب‌های باکیفیت شناخته شده است. زیرا این برند طیف وسیعی از مدل‌ها را با ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف ارائه کرده است، بهترین فلزیاب شرکت ماینلب طبق خواسته و اهداف کاوشگر در شرایط زمینی و محیطی فرق دارد.

اگر شما دنبال گنج های قدیمی و زیر خاکی باشید، به فلزیاب نقطه زنی نیاز دارید که قدرت تفکیک و حذف نویز را به خوبی انجام بدهد. اما اگر دنبال فلزیابی برای ردیابی اتاق یا دالان های باستانی هستید، فلزیاب نقطه زن با عمق دهی بالاتری نیاز دازید، که برای شما مناسب می باشد.

از فلزیاب نقطه زن در ادامه چند نمونه از بهترین دستگاه شرکت ماینلب آورده شده است، هر کدام از فلزیاب ها ویژگی های جالب و برتری نسبت به هم دارند، که می توان از ان ها در کاوش استفاده کرد و با اطمینان به جستجوی هدف ادامه داد.

 

1. فلزیاب اکونوکس 900

فلزیاب اکونوکس 900 همه کاره و چند فرکانس بوده که برای محیط‌های مختلف مناسب است. تفکیک هدف عالی، صدای بی‌سیم، حالت‌ جست‌وجوی قابل تنظیم و عملکرد همزمان چند فرکانس از جمله ویژگی‌های عالی این دستگاه نقطه زن است، که آن به یک محصول ممتاز تبدیل کرده است.

اکوناکس فلزیاب با تنوع زیادی دارد که می توان نقطه قوت آن باشد، مثلا فلزیاب اکوناکس 800 برای اپراتور با تجربه مناسب است و مدل های قبلی برای افراد کم تجربه مناسب بوده و ماینلب نیز مشخصات فنی ان را بهتر می کند. تا کیفیت دستگاه و به طبع ان اهداف کاوشگر بیشتر ارتقا یابد و محصولات اکوناکس هزینه های متفاوت دارند، تا کاربر با توان مالی که دارد خرید کند.

 

جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب 09014444903
جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

2. فلزیاب سی تی ایکس 3030 CTX

فلزیاب CTX 3030 یک محصول برتر است، که دارای عملکرد ساده با توجه به نوع مکان و زمان کاربر است. حالت‌های جست‌وجوی متعدد، صدای بی‌سیم، قابلیت نقشه‌برداری GPS، تجسم هدف رنگی و قابلیت های تشخیص برتر از جمله مشخصات این دستگاه خواهد بود.

چه کاربر مبتدی باشد یا کاربر توانایی کار کردن با آن را داشته باشد، دستگاه بهترین عملکرد را دارد و بالانس کردن آن به روش های خودکار و دستی و سیستمی قابل تنظیم است. از این نظر فلزیاب CTX 3030 دقیق کار می کند و تنظیماتی که به آن وارد می شود قابلیت ارتقا دارد.

نسخه های جدید آن کیفیت ممتازی دارد و محدوده وسیعی را در طول شبانه روز جستجو می کند و  بازدهی سیستم با کار کردن زیاد کم نمی شود چون تجهیزات ان بسیار پیشرفته است.

جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب 09014444903
جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

3. فلزیاب جی پی زد GPZ 7000

اگر به طور خاص به اکتشاف طلا علاقه دارید، فلزیاب GPZ 7000 یک انتخاب عالی است. این دستگاه از فناوری انحصاری انتقال ولتاژ صفر (ZVT) Minelab استفاده می‌کند. عمق و حساسیت فوق‌العاده‌ای را برای یافتن قطعات طلا در شرایط چالش‌برانگیز زمین فراهم می‌کند.

فلزیاب جی پی 7000 امکانات فنی زیادی دارد، که با کمک آن تشخیص فلزات در هر عمق و اندازه ای به طور دقیقی انجام می شود و کاربر چه مبتدی یا کاربر حرف های با آن کار کند، نتیجه ای یکسان به دست می آورد. چون به خوبی دستگاه GPZ 7000 در زمین های ناهموار و سنگی تنظیم می شود.

بابت قدرت تشخیص طلا و فلزات معمولی و نویز ها حساسیت بالای دارد، که می توان تفکیک فلزات را با دقت بالایی انجام داد. هر صدایی که دستگاه داشته باشد، به یک حالت بستگی دارد. حالات های جستجو به کاربر اجازه می دهد، یا کمترین نویز یا صدای بم و ضعیف روبه رو شود.

 

جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب 09014444903
جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

4. فلزیاب اکسترا پرو

نقطه زن X-TERRA PRO یکی دیگر از جدیدترین محصولات این شرکت در سال 2023 است. این طلایاب از فناوری های جدید و پیشرفته استفاده شده است که کار را برای کاوشگران راحت می کند.

فلزیاب اکسترا پرو از گنج یاب های قدرتمند این شرکت است، که از جدیدترین محصولات ماینلب است، که به تازگی تولید شده است. این سیستم دارای حالت کاربری ساده برای تمامی مبتدیان است و با استفاده از تنظیمات ساده ای که دارد می توانید حالت های آن را تنظیم کرد.

فناوری به کار شده در فلزیاب X-TERRA PRO ماینلب توسط موتور قدرت مند PRO-SWITCH™ هدایت و کنترل می شود. باعث شده که تمامی اشیاء با ارزش درون زمین از جمله انواع طلا و جواهرات را به راحتی کاوش می کند.

 

جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب 09014444903
جدیدترین فلزیاب شرکت ماینلب
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

نمایندگی شرکت ماینلب در ایران

شرکت آسیا مدرن یکی از نمایندگی شرکت ماینلب در ایران است، که حداقل ۴ برابر سابقه ی کار امثال شرکت هایی همچون … را دارد. این شرکت از سال ۸۰ به طور مستقیم وارد بازار فلزیاب شده است. با خدماتی چون واردات صادرات تولید توزیع فروش و خرید و تعمیر و ارتقا در خدمت اپراتوران بود و هست.

اگر قصد خرید و یا تعمیر و ارتقاء دستگاه فلزیاب، گنج یاب و اسکنر را دارید، توصیه می کنیم حتما با مهندسین، کارشناسان و متخصصین مجرب شرکت آسیا مدرن مشورت کنید. اگر به دنبال بهترین نمایندگی خرید و فروش انواع فلزیاب، گنجیاب و اسکنر و ردیاب هستید اول از همه مدت فعالیت و اعتبار نمایندگی مورد نظر را در نظر بگیرید.

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

 تمام دستگاه های شرکت آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی آموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

خرید فلزیاب 09014444903

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات@zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها:

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناسان جهت خرید فلزیاب، فروش فلزیاب و آموزش فلزیاب

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر و ارتقا دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

پینترست

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما