خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

توماس 301

از سال ۱۹۸۶ مدل توماس 301 با موفقیت توسط جستجوگران ، شکارچیان حافظه پنهان ، تیراندازهای ناگت و شکارچیان. سکه مورد استفاده قرار گرفت. در دست یک اپراتور ماهر که برای یادگیری و درک عملکرد خود وقت می گذارد. مدل ۳۰۱ را “سلاح کشنده در میدان” می نامند. مدل ۳۰۱ با داشتن حالت های جداگانه طلا و نقره ، حداکثر برد دو مایل به همراه اهداف بزرگتر را دارد و عمق پیدا شده. تا دوازده فوت را گزارش می کند. با قرار دادن موارد از راه دور ، مدل ۳۰۱ زمان صرف شده. در زمینه جستجو را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. و یافته های ثبت شده نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

سوئیچ طلا / نقره ترکیب چندین تنظیم سلام / سوییچ حساسیت. کم باتری قلیایی ۹ ولت ۱۰ تنظیم موقعیت ۱۰ دکمه تبعیض موقعیتی کنتور مورد استفاده برای تنظیم نشانگر باتری کم.

 

من به تازگی گزارش هیجان انگیز باب گرین از این “هیجان یک عمر” را دریافت کرده ام. به دلیل ماهیت تجارت وی ، قبل از اینکه باب بتواند عمومی شود. باید با صلاحدید سایت کار می کرد. اما اکنون، برای اولین بار، می توان کل داستان را بیان کرد. باب اولین بار در تابستان گذشته هنگامی که توماس از الکتروسکوپ to برای صحبت. با باشگاه شکار گنج خود صحبت کرد، از مدل ۳۰۱ مطلع شد. در طول جلسه ، باب و سه عضو دیگر توافق کردند که مالک مشترک یک مدل ۳۰۱ باشند. وقتی نوبت به استفاده از این ابزار رسید، او دستورالعمل های عملیاتی را خواند و برای تمرین به حیاط قدیمی مدرسه رفت.

پس از تنظیم و آشنایی با استفاده صحیح از تجهیزات ، وی آماده شروع جستجو بود. فقط در ۴۵ دقیقه اولین سکه نقره خود را پیدا کرد. یک چهارم ۱۹۴۳ در شکل بسیار خوبی. او هنوز متقاعد نشده بود كه كاملاً يافته است، در فاصله اندكي سيگنال ديگري را دنبال كرد. و يك سكه نقره اي ۱۹۴۲ پيدا كرد. سپس سیگنالی دریافت کرد که کاملاً از دو سکه اول فاصله داشت. حدود ۱۵۰ فوت دورتر او سکه دیگری را کشف کرد ، سکه ای در سال ۱۹۲۶٫

در این زمان او با مدل ۳۰۱ فروخته شد. چه ابزاری! عمق هر کشف نه تا ۱۲ اینچ بود. و ۳۰۱ منطقه جستجو را به صورت مربع سه فوت مشخص می کرد. باب هر هدف را با یک Garrett A.D.S ردیابی کرد. در تأیید بهبودهای الکتروسکوپ کار بزرگی انجام داد. در این زمان باب مجبور شد مدل ۳۰۱ را به شرکایش بازگرداند، اما با درک توانایی های مدل ۳۰۱، از همه درخواست سرب کرد. یکی از دوستانش درباره بیوه ای که به دنبال پول شوهرش بود ، شنیده بود. همه ما درباره سرنخ های دروغین می دانیم ، اما او زمانی را به دیدار زن و بررسی ماجرا اختصاص داد.

پس از صحبت با او ، او متقاعد شد كه سكه هايي در قرن وجود دارد. او و شرکایش توافق نامه ای را برای تقسیم این یافته با این زن انجام دادند. که باب یک سوم را حفظ کرد. باب که مایل به شروع کار بود، ۳۰۱ را در حالت نقره ای تنظیم کرد و شروع به شکار کرد. در ابتدا او فقط سکه های نقره پیدا کرد.

شریک زندگی او از ادامه جستجوی سکه ها با فلزیاب خود خوشحال بود، اما باب می خواست در جهت دیگری با دامنه کار کند. و به دنبال یک حافظه پنهان باشد. او به حالت طلائی روی آورد ، تبعیض را نشان داد و در جهت دیگری اسکن را آغاز کرد. وی سیگنال شدیدی دریافت کرد که با استفاده از روش تعیین دقیق الکتروسکوپc آن را ردیابی کرد. او که هنوز با مدل ۳۰۱ کار می کرد ، در منطقه جستجوی متمرکز تا یک فوت مربع بوکس زد. او با گرت خود ، آخرین نقطه دقیق را ایجاد کرد و شروع به حفر یک سوراخ کوچک کرد. با عمق حدود ۱۰ اینچ او صفحه ای آهن دار به طول یک فوت پیدا کرد. اما هیچ سکه ای نداشت. در ابتدا گیج بود ، اما تجربه گذشته به او گفت که دوباره سوراخ را بررسی کند. با استفاده از سیم پیچ جستجو سیگنال دیگری دریافت کرد. او شروع به حفر حدود ۱۲ اینچ کرد ، BINGO! کوزه ای را یافت که پر از سکه بود!

 

باب و شریک زندگی او بسیار هیجان زده بودند که با پیدا کردن دوباره به سراغ زن رفتند. تعجب آنها را تصور کنید وقتی او گفت که از زمانی که شوهرش سالها پس انداز کرده بود باید شیشه های بیشتری وجود داشته باشد. باب و شریک زندگی اش حتی به این فکر نکرده بودند که به دنبال بیش از یک شیشه باشند.

بلافاصله آنها به سایت بازگشتند و با اطمینان کافی ، الکتروسکوپ receiving دریافت سیگنال های بیشتر را ادامه داد. به زودی شیشه های شماره ۲ ، شماره ۳ ، شماره ۴ و # ۵ بازیابی شدند! بعضی از کوزه ها بیش از ۲۰۰ دلار سکه داشتند و یک کوزه حاوی پنج قطعه طلای ۱۰ دلاری بود. باب یک سوم یافته های خود را دریافت کرد.

به طور قابل ملاحظه ای ، باب گفت که نوشتن احساس او هنگام ترک خانه بیوه دشوار است. در تمام راه خانه ، او و شریک زندگی اش در مورد حافظه نهان بازیابی شده صحبت کردند. او از یافته های خود خوشحال شد اما متقاعد شد که برای بازیابی با مدل ۳۰۱ باید گنج بیشتری وجود داشته باشد.

از آن زمان ، باب یک حافظه پنهان نقره دیگر پیدا کرده و منجر به کشف سایر یافته ها پس از امضای توافق نامه ها شده است. این تعداد بازدید کوچک از یک یا دو سکه که فقط به ارزش $ ۸۰ اضافه شده اند ، بدون در نظر گرفتن تاریخ های با ارزش و قطعات طلای اضافی ، حساب نمی شوند. برای کمتر از یک سال بد نیست. من می گویم باب الکتروسکوپ ® چندین بار به او پول پرداخت کرده است.

 

ما اغلب آرزو داریم گنجی در این زمینه پیدا کنیم. داستان باب ثابت می کند که اگر سرب و تجهیزات مناسبی داشته باشید ، گنجینه ای پیدا می شود.

 

 

توماس 301
توماس 301

 

 

فلزیاب و ردیاب الکتروسکوپ ۳۰۱ ساخت آمریکا برای ردیابی و کشف موقعیت مکانی فلزات و دفینه های ارزشمند کاربرد دارد. این دستگاه از برد و شعاع تا ۱۰۰۰ متر برخوردار بوده و حداکثر دسترسی به عمق ۶ متر را برای ردیابی فلزات در اختیارتان قرار میدهد. این دستگاه مجهز به سنسور و کلید های تنظیم حساسیت بوده و به کاوشگران برای تعیین مختصات و تعیین جهت دقیق کمک میکند.

تا در وقت خود صرفه جویی کرده و موفق به کشف اهداف گردند. دستگاه ردیاب با کمک یک میدان الکترو مغناطیسی که در اطراف سنسور خود ایجاد می کند. در زمانی که جسم فلزی در محدوده برد دستگاه قرار گیرد. شدت میدان مغناطیسی تغییر یافته ودستگاه ردیاب با احساس این تغییرات .متوجه وجود فلز در اطراف خود می شود و آنرا آشکار می کند.

 

مشخصات توماس 301

دستگاه فلزیاب آنتنی Model 301 در معدن یابی، کاوشگری، کاوش قطعات طلا و سکه مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه بین طلا و نقره تفکیک قائل می شود. دارای برد بالا و عمق ۱۲ فیت است. توسط این دستگاه تایم جستجو کاهش می یابد و قطعات ارزشمند تر کاوش می شوند.

 

اعمال تنظیمات مختلف توماس 301

طلا، نقره ، سکه و اشیاء باستانی را می یابد. این دستگاه یک دستگاه حرفه ای است و دارای سوییچ های  All Metals/ Gold و Silver می باشد و تا ۶ متر عمق می زند.

دارای سوییچ های تنظیم حساسیت  Hi/Low

  • باتری ۹ ولت آلکالین
  • کلید تنظیم ۱۰ جهته
  • کلید تفکیک ۱۰ جهته
  • متر مخصوص تنظیم
  • نشانگر تضعیف باتری
  • حالت های طلا و نقره
  •  اعمال تنظیمات مختلف

 

دستگاه توماس ۳۰۱محصول سال ۲۰۱۰ شرکت توماس رادار می باشد که این محصول پنج سال از رده خارج شده و تولید نمی شود و این شرکت محصول جدیدتری بنام تام ایکس ۶۰ مدل ۲۰۲۱ را وارد بازار کرده است.

برای مشاهده کاتالوک ردیاب فوق پیشرفته تام ایکس ۶۰ مدل ۲۰۲۱ کلیک کنید.

 

درس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan    

 

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب مهندس کیان پور : ۰۹۱۲۲۳۰۲۲۱۵

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :09014444903

گنج یابی

 فلزیاب های برتر دنیا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما