خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

نماد دست درگنج یابی

تفسیرنماد دست در گنج یابی :شاید برای شما هم سوال باشد که تفسیر نماد دست در گنج یابی چیست؟ دوستان درمورد نمادهایی که در واقعیت یک جفت هستن مثل دست و پا و هر چنین عضوی که به شکل نماد ایجاد شدن به دلیل زوج بودن و جفت داشتن همیشه در تفسیر و نقطه کردن و جهت درسترو رفتن باید دو حالت و دو نماد جهت دهنده در کنار خودشون داشته باشن .

یعنی درتصویر شما یک تک جوغن کوچکرو دارید و درپایین عکس سنگ به شکل یک نوک پیکان جهت داده شده که کاملا نک پیکان با تک جوغن در یک راستا هستن و دراین حالت و در کار نماد دست یعنی جهت درست پس دو جهت دهنده قدرت بیشتری در اثبات کردن مسیر درست دارن و حالا شما اگر نماد دست داشته باشید و فقط یک تک جوغنرو درکنارش داشته باشید.در صورتی نماد جوغن جهت میده که در در موازی با انگشت متفاوت قرار بگیره و باز دراین حالت دوجهت دهنده خواهیم داشت یکی انگشت و دیگری باز جوغن واگر نماد دستی داریم که انگشت شصت کاملا و به وضوح نمایان هست که مسیرو مشخص کرده و یک جوغن کوچک در خارج از مسیر انگشت شصت قرار گرفته دراین حالت انگشت اولویت بر جوغن دارد

تفسیر نماد دست در گنج یابی

 

پس درمورد نماد دست جوغن درحالت تکمیل کننده برنامه ریزی شده و باید درکنار یک نماد دیگر جهترو مشخص کنن

خیلی از روایاتی که درمورد نشانه دست در گنج یابی و دفینه یابی است نادرست می باشند.تاریخ ساخت دست ۹۵۷ می باشد. در آن زمانها فرهنگ یونانی پابرجا بود.

نشانه ایست مربوط به یونانیان قدیم. دست نشان قسم خوردن است.نشان قسم خوردن تمامی دفن کنندگان می باشد. ده ها انسان روزها کار کرده اند و این دفینه را ایجاد کرده اند.دفینه سختی میباشد. درموردش نظرات متفاوتی وجود دارد.

 

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب ۰۹۱۹۷۹۷۷۵۷۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما