خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

برنامه فلزیاب واقعی

 

آیا شما متالورژی هستید؟ احساس یافتن فلزات دشوار است؟ آیا به دنبال برنامه فلزیاب واقعی و همچنین ردیاب طلا هستید؟ حلقه شما گم شده یا می خواهید پیدا کنید؟

برای همه این چیزها لازم نیست نگران باشید. ما بهترین نرم افزار موبایل ردیاب فلزیاب و ردیاب طلا را برای شما ایجاد کرده ایم. ما بهترین ردیاب و طلایاب حرفه ای طلا را برای موبایل های اندرویدی معرفی کرده ایم. برنامه ردیاب طلا و فلز است که برای همه شما بسیار مفید است برای پیدا کردن هر نوع طلا و فلز در هر مکان.

یک ردیاب فلزی برای ردیاب های طلای اندرویدی و حرفه ای فقط برای طلا کافی نیست. بلکه می تواند هر نوع فلزات گرانبها را نیز تشخیص دهد. بنابراین ، ما به راحتی می توانیم بگوییم که این ردیاب طلای واقعی برای اندرویدی می تواند. به شما در یافتن ماده طلای گرانبها کمک کند.

برنامه رایگان ردیاب فلزی ما فقط طلا را نمی توان شناسایی کرد. که می تواند برای سایر فلزات مانند حلقه های نقره ای و غیره نیز مورد استفاده قرار گیرد. می تواند به راحتی هر نوع فلز را در نزدیکی شما پیدا کند. برنامه ردیاب طلا و آندروید ردیاب طلا ما باید خیلی سریع هر نوع طلا را تشخیص دهند. بنابراین وقت بیشتری را در سایر برنامه های ارزان قیمت تلف نکنید. و برنامه رایگان ردیاب طلا و فلز ما را از بازی Google بارگیری کنید.

برنامه یاب فلزی ما واقعاً به شما کمک می کند فلز و طلا را پیدا کنید. در صورت وجود هر نوع فلز در نزدیکی شما با صدا ، یک فلزیاب واقعی بالا خواهد رفت. هرچه مقدار میدان مغناطیسی بیشتر باشد ، احتمال فلز قوی تر می شود.

اگر میدان مغناطیسی از مرز مشخصی در آشکارسازهای فلزی ما عبور کند. آنگاه برنامه فلزیاب اندرویدی از طریق صدا به شما اطلاع می دهد.

ردیاب فلزی و طلایی یک نرم افزار رایگان برنامه ردیاب فلزی است. که با اندازه گیری مقدار میدان مغناطیسی حضور فلز را در این نزدیکی تشخیص می دهد. این ابزار مفید از دستگاه همراه داخلی حسگر شما استفاده می کند. و سطح میدان مغناطیسی را در μT (میکروتسلا) نشان می دهد. اگر فلزی نزدیک باشد، مقدار میدان مغناطیسی در ردیاب فلز طلای جستجو در عمق زیرزمینی افزایش می یابد.

هرچه مقدار میدان مغناطیسی بیشتر باشد، با استفاده از این یاب طلای حرفه ای و ردیاب های. برتر طلا در سال 2019 این فلز قوی تر خواهد شد.

برنامه فلزیاب و فلزیاب رایگان ویژگی های بسیاری دارد. فلزیاب های جدید 2020 از سنسور میدان مغناطیسی داخلی موبایل استفاده می کنند. هنگامی که هر شیء فلزی در نزدیکی ردیاب فلزی باشد، خواندن آن به 59μT یا بالاتر از آن خواهد رسید، بنابراین احتمال فلز بیشتر است. ردیاب طلا دارای یک رابط کاربر پسند است که برای ما بسیار آسان است. برنامه جدید فلزیاب فلش با تمام ویژگی های آن رایگان است و نمودارهای گرافیکی با شدت میدان مغناطیسی را خنک می کند. برای کشف موارد فلزی از این برنامه هوشمند ردیابی فلز استفاده کرد. می توانید از آن به عنوان یک ردیاب فلزی کارشناسی ارشد طلا استفاده کنید.

 

 

برنامه فلزیاب واقعی
برنامه فلزیاب واقعی

 

برنامه فلزیاب واقعی

فلزیاب نرم افزار که به تشخیص وجود فلز نزدیک با اندازه گیری مقدار میدان مغناطیسی است. این ابزار مفید با استفاده از سنسور مغناطیسی ساخته شده است در دستگاه تلفن همراه خود و نشان می دهد. سطح میدان مغناطیسی در میکرو تسلا (microtesla). سطح میدان مغناطیسی (EMF) در طبیعت است. در مورد 49μT (تسلا خرد) و یا 490mG (میلی گاوس)؛ 1μT = مقدار mg10. اگر هر فلز نزدیک است، ارزش میدان مغناطیسی افزایش خواهد یافت.

فلزیاب اجازه می دهد تا برای شناسایی هر گونه شی فلزی در منطقه، چرا که همه فلزات تولید میدان مغناطیسی است. که قدرت را می توان با این ابزار اندازه گیری شود.
طریقه استفاده کاملا ساده است: راه اندازی این نرم افزار بر روی دستگاه تلفن همراه خود و حرکت آن را در اطراف. شما خواهید دید که سطح میدان مغناطیسی نشان داده شده است. بر روی صفحه نمایش به طور مداوم در نوسان است. خطوط رنگارنگ نشان دهنده سه بعد و تعداد در بالا نشان می دهد. ارزش سطح میدان مغناطیسی (EMF). نمودار افزایش خواهد یافت. و دستگاه ارتعاش و باعث می شود برای تلفن های موبایل اعلام کرد که فلز نزدیک است. در تنظیمات شما می توانید حساسیت ارتعاش و جلوه های صوتی را تغییر دهید.

شما ممکن است مدل های فلزی آن برای پیدا کردن سیم های برق. در دیوار (مانند یاب گل میخ)، لوله های سیاه و بر روی زمین استفاده … و یا تظاهر آن به یک آشکارساز روح و ترساندن کسی! دقت ابزار به طور کامل بستگی سنسور در دستگاه تلفن همراه خود را. لطفا توجه داشته باشید. که با توجه به امواج الکترومغناطیسی، سنسور مغناطیسی است که توسط تجهیزات الکترونیکی است.
ردیاب های فلزی می توانید طلا، نقره و سکه های ساخته شده توسط مس تشخیص نیست. آنها به عنوان غیر آهنی است که هیچ میدان مغناطیسی است.

 

 

درس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan    

 

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب مهندس کیان پور : ۰۹۱۲۲۳۰۲۲۱۵

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :09014444903

گنج یابی

 فلزیاب های برتر دنیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما