خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

اسکنر روورسی ۲

در این مقاله قصد داریم در رابطه با اسکنر روورسی ۲ و مشخصات آن اطلاعات لازم و کافی را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم، تا تجربه خوبی از خرید فلزیاب داشته باشید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت انواع دستگاه ها و مشاوره با کارشناسان مجرب با شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید.

فلزیاب تصویری Rover C2 یک دستگاه پیشرفته در زمینه تشخیص فلزات و اشیاء ارزشمند است، که به کمک امواج الکترومغناطیسی می‌تواند اشیای فلزی، معدنی و خنثی مانند سنگ، کانی‌ها و تونل‌ها را شناسایی کند. این دستگاه توسط شرکت OKM آلمان طراحی و تولید شده است و با استفاده از تکنولوژی جدید و حرفه‌ای قابلیت تشخیص فلزات در عمق‌های مختلف را داراست.

دستگاه رورسی ۲ دارای دو سنسور است، سنسور معمولی و سوپر سنسور کاوش واقعی ۱۸ متر و همچنین حفره یابی بسیار دقیق تا عمق ۲۵ متر. این سیستم با برنامه بسیار پر قدرت و دقیق است و با قابلیت پیشرفته لیزر کار می کند.

 

اسکنر روورسی ۲ 09014444903
اسکنر روورسی ۲
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

نحوه کارکرد اسکنر روورسی ۲

فلزیاب Rover C2 یکی از دستگاه‌های پیشرفته در کاوش و شناسایی فلزات ارزشمند از جمله طلا و نقره است. که با توجه به قابلیت‌های پیشرفته‌ای که دارد برای موارد مختلفی مانند جستجوی گنج، جستجوی معادن و پیدا کردن تونل‌ها بسیار مفید واقع می‌شود.

فلزیاب روور سی 2 به کمک تکنولوژی جدید و حرفه‌ای، امواج الکترومغناطیسی را به زمین ارسال می‌کند و سپس به کمک حسگرهای حساسی که در دستگاه وجود دارند، واکنش زمین را دریافت می‌کند. سپس با تجزیه و تحلیل این واکنش‌ها روورسی 2 توانایی تشخیص اشیای فلزی، معدنی و خنثی مانند سنگ، کانی‌ها و تونل‌ها را دارا می‌شود.

 

قیمت دستگاه روور سی 2

دستگاه ROVER C II دارای یک سنسور با رزولشن بالا به نام سوپر سنسور می باشد، این ویژگی سبب شده که کاوشگران به صورت دقیق در اعماق زمین اسکن گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن به گنجینه های باارزش برسند. همچنین می توانید با ترکیب کردن سوپر سنسور با برنامه حرفه ای VISUALIZER 3D از نقاط مختلف با کیفیت بالا تصویر برداری کنید.

طلاها و اشیای گران بها و حفره ها را مشخص کرد و با استفاده از بلوتوث داده ها و اطلاعات را به کامپیوتر منزل انتقال دهید، به تحلیل و آنالیز اسکن های ذخیره شده بپردازید و اشیای مشکوک را در عمق زمین شناسایی کنید. برای اطلاع دقیق از قیمت دستگاه روور سی 2 می توانید با شرکت آسیا مدرن در تماس باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

 

اسکنر روورسی ۲ 09014444903
اسکنر روورسی ۲
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

ویژگی های دستگاه Rover C2:

 • امکان تشخیص فلزات باارزش و بی ارزش و نمایش در لپ تاپ برای تحلیل
 • اسکن ژئوالکتریک برای تشخیص حفره ها تا ۴۰ متر
 • اسکن زمینی برای تشخیص فلزات تا عمق ۱۸ متر
 • مجهز به هدفون استریو بی سیم
 • قطعات الکترونیکی پیشرفته با قابلیت خنثی سازی خاصیت مغناطیسی زمین
 • دارای کنترل ساده و بصری ناوبری منو
 • سنسور فوق العاده حساس برای ردیابی با وضوح بیشتر به صورت سه بعدی
 • دارای نمایشگر با نور پس زمینه
 • دارای باتری با کارایی طولانی مدت
 • کیف حمل و نقل ضد آب، ضد ضربه، با دسته و چرخ
 • ثبات بیشتر در ردیابی نسبت به مدل های قبلی
 • وزن و اندازه بسیار کوچک

 

دستگاه اوکاام روورسی تو دارای چند برنامه کاربری از پیش تنظیم شده زیر می باشد:
 1. حالت کاربری مغناطیس سنج (Magnetometer): در این حالت سیگنال های صوتی هدف را معلوم می کنند.
 2. کاربری حفره یاب (Cave finder): این حالت حفره ها و فضاهای خالی زیر زمینی را مشخص می کند.
 3. حالت کاربری اسکن زمین (Ground Scan): این حالت تصویری از گرافیک زمین را مشخص می کند و داده ها برای تحلیل سه بعدی در حافظه دستگاه ذخیره می شود.
 4. کاربری تفکیک فلزها: در این حالت فلزها را از نظر با ارزش و بی ارزش بودن مشخص می کند.

 

اسکنر روورسی ۲ 09014444903
اسکنر روورسی ۲
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

لوازم جانبی فلزیاب Rover C 2:
 • نرم افزار سه بعدی (“Visualizer 3D”)
 • جعبه حمل
 • تراشه های کنترل
 • واحد کنترل
 • ۴ الکترود با کابل (۲۰ متر)
 • باتری خارجی با منبع تغذیه (۱۲ ولت)
 • هدفون استریو بی سیم
 • جوی استیک
 • مینی کاوشگر
 • انتقال داده از طریق بلوتوث و یو اس بی
 • کتابچه راهنمای

 

گراند اسکن

این حالت نوعی پیمایشگر و سنجیدن داده متفاوت است، پس از بررسی و تفسیر نتایج کسب شده، در حافظه دستگاه ذخیر می گردد. با این مود جستجوگران پس از تصویربرداری و اسکن سه بعدی از محیط برای بررسی بیشتر داده های متفاوت را ذخیره کرده و پس از ارزیابی موفق به کشف جنس فلز و عمق دفینه ها خواهند شد.

 

مود فایندر Cave Finder

با این مود با کمک امواج الکترو مغناطیس دستگاه برای کشف فضاهای توخالی تا شانزده متر قادر به جستجو است. همچنین در هر بار اسکن و تصویربرداری از محیط میتوان تا چهارصد متر مربع را بدون تغییر مکان و جا به جایی دستگاه اسکن سه بعدی کرد و به تحلیل نتایج پرداخت.

 

انتقال و ترانسفر داده ها به کامپیوتر

برای تجزیه و تحلیل داده های ثبت شده اطلاعات مموری دستگاه به سادگی قابل انتقال و ترانسفر بوده تا بتوان پس از بررسی نوع فلز و عمق مکان و مختصات آن را کشف نمود.

 

سوپرسنسور

با کمک سوپرسنسور و خواص الکترومغناطیس فلزات کاره تفکیک و تشخیص و طبقه بندی فلزات آهنی و دسته غیر آهنی ساده شده، اطلاعات کسب شده به طور رئال تایم و همزمان در رایانه مورد پردازش قرار گرفته و نتیجه آن ارائه می شود.

 

استفاده از تکنولوژی جیو الکتریک برای افزایش کارآیی بهتر

اسکنر روور سی 2 Rover C II یک دستگاه معمولی نیست، چرا که این دستگاه برای افزایش کارایی سیستم جی پی آر خود از تکنولوژی جیو الکتریک نیز استفاده کرده است. شرکت OKM آلمان با این کار دقت کاوش طلا، مسیر و اتاقک‌های مخفی، نقره و اشیا باستانی را به صورت باور نکردنی افزایش داده است. شما با فلزیاب تصویری روور سی دیگر نیاز به هیچ فلزیاب و یا گنج یاب مکملی نخواهید داشت، چرا که این دستگاه تمام نیاز شما را برآورده خواهد کرد.

 

اسکنر روورسی ۲ 09014444903
اسکنر روورسی ۲
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

عمق زنی 18 متری در شعاع 400 متر

فلزیاب تصویری روور سی 2 برای شما دو حالت عمق زنی خواهد داشت. اگر کاوشگر در یک محیط با خاک نرم و همچنین زمین متعادل حضور داشته باشد، عمق زنی مفید فلزیاب Rover C II در حدود 18 متر با شعاع 400 متر خواهد بود. البته این عدد به صورت نرمال تا 25 متر نیز ثبت شده است، اما هدف در این بخش بیشتر بررسی عمق زنی با دقت بسیار بالا می‌باشد. اما اگر کاوشگر در یک محیط سخت با خاک دارای مواد معدنی بسیار زیاد باشد. دقت مفید این دستگاه در حدود 10 متر برای عمق و 400 متر برای شعاع کاوش خواهد بود. این موضوع به شما کمک می‌کند که برای کاوش طلا سرعت قابل توجه‌ای داشته باشید.

 

ارگونومی مناسب دستگاه و استفاده از سیستم وایرلس

شرکت OKM آلمان برای راحتی کار شما از تحقیقات بسیار زیادی برای پیدا کردن یک ارگونومی و حالت مناسب برای روور سی 2 استفاده کرده است. شما با این فلزیاب تصویری زمانی که به کاوش طلا مشغول می‌باشید، بیشترین راحتی و تمرکز را خواهید داشت. از طرفی این دستگاه دارای سیستم صوتی وایرلس می‌باشد، که دقت کار شما را به صورت قابل توجه‌ای افزایش خواهد داد. وزن این دستگاه نیز بسیار مناسب است که باید توجه داشته باشید که این ویژگی برای کاوش طلای طولانی بسیار کمک کننده و ایده‌ال است.

 

اسکنر روورسی ۲ 09014444903
اسکنر روورسی ۲
فروش فلزیاب و طلایاب در نوین فلزیاب 09014444903

 

داشتن سوپر سنسور برای افزایش قدرت تفکیک و قدرت بالانس زمین

در این دستگاه از یک سوپر سنسور بسیار پیشرفته استفاده شده است، این دستگاه دارای کیفیت قابل توجه تفکیک فلزات و متعادل کنند زمین می‌باشد. همان طور که می‌دانید در زمین‌های که تراکم مواد معدنی بسیار بالا می‌باشد، معمولا احتمال پیدا کردن طلا و دیگر فلزات ارزشمند نیز بالاتر است. اما همیشه یک چالش وجود دارد و آن هم این است که در این زمین‌های معمولا انواع گنج یاب و فلزیاب عملکرد مناسبی از خود بروز نمی‌دهد. اما در مورد اسکنر روور سی 2 Rover C II این داستان کاملا متفاوت است. استفاده از سوپر سنسور این مشکل را رفع کرده است.

 

عمر باتری بسیار بالا

همان طور که می‌دانید زمانی که قرار است شما به کاوش طلا، نقره، الماس، دفینه، گنج، اشیا باستانی باشید، معمولا دسترسی به برق همیشه چالش بوده است. این دستگاه می‌تواند برای مدت زمان طولانی باتری خود را حفظ کند. از طرفی زمانی که باتری ان از حد مجاز کاهش پیدا کند به شما هشدار خواهد داد که برای کاوش خود یک برنامه ریزی صحیح داشته باشید.

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های شرکت آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

خرید فلزیاب در نوین فلزیاب 09014444903

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها:

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناسان جهت خرید فلزیاب، فروش فلزیاب و آموزش فلزیاب

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر و ارتقا دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

پینترست

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما