خرید و فروش فلزیاب – 09014444903

خرید و فروش انواع فلزیاب، گنج یاب و طلایاب

تعمیرات تخصصی و ارتقاء فلزیاب، ردیاب و اسکنر

خرید و فروش انواع فلزیاب 09014444903
نمایندگی و مشاوره خرید فلزیاب
تعمیرات تخصصی و ارتقاء انواع فلزیاب و گنج یاب و اسکنر
ارتباط با ما

اگر قصد خریـد و یا تعمیـر و ارتقاء دستگاه فلزیـاب، گنج یـاب و اسکنـر را دارید، توصیه میکنیم حتما با مهندسین، کارشناسان و متخصصین مجرب شرکت آسیا مدرن مشورت کنید: 09014444903

درباره شرکت فلزیاب آسیا مدرن

شرکت آسیا مدرن: یکی از شرکت های قدیمی و کهنه کار در حوزه خرید و فروش فلزیاب است، که حداقل ۴ برابر سابقه ی کار امثال شرکت هایی همچون … را دارد.
این شرکت از سال ۸۰ به طور مستقیم وارد بازار فلزیاب شده و با خدماتی چون واردات صادرات تولید توزیع  فروش و خرید و تعمیر و ارتقا در
خدمت اپراتوران بود و هست.

قطعاتی که در واحد تعمیرات ما به عنوان قطعات جدید در دستگاههای فلزیاب تعمیری مورداستفاده قرار میشود از با کیفیت ترین قطعات بازار هستند و کیفیت و اصالت آن ها برای مشتری تضمین می‌شود. ذکر این نکته ضروری است که متخصصین مرکز تعمیرات رویان در بسیاری موارد ، قادربه رفع مشکلاتی هستند که اکثر مراکز آن را غیرقابل تعمیر می دانند.

خرید فلزیاب از مجموعه شرکت آسیا مدرن به دو صورت حضوری و غیر حضوری است. عزیزانی که قصد خرید حضوری دارند می توانند با هماهنگی کارشناسان فروش به جهت مشاوره به دفتر فروش مراجعه کنید. اما آن دسته از دوستانی که شرایط خرید حضوری را ندارند. می توانند دستگاه خود را انتخاب کرده و مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت کنند.

اگر بدنبال بهترین نمایندگی خرید و فروش انواع فلزیاب، گنجیاب و اسکنر و ردیاب هستید اول از همه مدت فعالیت و اعتبار نمایندگی مورد نظر را در نظر بگیرید. خوشبختانه و با کمال افتخار شرکت قدیمی آسیا مدرن بیش از 2 دهه توانسته رضایت مشتریان زیادی را ارائه دهد.

فلزیاب چندکاره 09014444903

فلزیاب فول آپشن

به منظور مشاهده انواع فلزیاب فول آپشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

دستگاه فلزیاب تصویری 09014444903

فلزیاب تصویری

به منظور مشاهده انواع فلزیاب تصویری بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

ردیاب 09014444903

ردیاب و شعاع زن

به منظور مشاهده انواع ردیاب و شعاع زن بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

فلزیاب نقطه زن بوقی 09014444903

فلزیاب بوقی

به منظور مشاهده انواع فلزیاب بوقی بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

معرفی برترین فلزیاب ها

اگر به دنبال بهترین نمایندگی خرید و فروش انواع فلزیاب، گنجیاب و اسکنر و ردیاب هستید اول از همه مدت فعالیت و اعتبار نمایندگی مورد نظر را در نظر بگیرید. خوشبختانه و با کمال افتخار شرکت قدیمی آسیا مدرن بیش از 2 دهه توانسته رضایت مشتریان زیادی را ارائه دهد.

 
 

مقالات فلزیاب

تماس با ما